Liga Narodów. Gdzie oglądać mecz Chiny - Polska? O której godzinie?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: siatkarki reprezentacji Polski
Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: siatkarki reprezentacji Polski
zdjęcie autora artykułu

W niedzielę, 16 czerwca o godzinie 14:30 naszego czasu ostatni mecz w trzecim tygodniu zmagań w Lidze Narodów kobiet rozegra reprezentacja Polski. Jej rywalem będą Chiny. Sprawdź, gdzie oglądać ten pojedynek w TV i internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

Chiny - Polska. Liga Narodów kobiet. Gdzie śledzić to spotkanie w telewizji? Sezon reprezentacyjny rozkręcił się na dobre. W ostatnim spotkaniu trzeciego tygodnia Ligi Narodów kobiet dojdzie do meczu Chiny - Polska. Oba zespoły są już pewne awansu do turnieju finałowego i powalczą jedynie o lepszą lokatę przed ćwierćfinałami. W parze tej trudno jednak wskazać faworyta, ale to Biało-Czerwone na pewno uplasują się wyżej niż Azjatki.

Początek spotkania, w którym zobaczymy nasze siatkarki w niedzielę, 16 czerwca o godzinie 14:30 naszego czasu. Transmisja telewizyjna z tego meczu dostępna na kanałach Polsat, Polsat Sport 1 oraz Polsat Sport Premium 1.

Jak oglądać Ligę Narodów kobiet w internecie? Stream online z meczu Chiny - Polska

Spotkanie Chiny - Polska będzie można śledzić za pośrednictwem platformy Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Natomiast darmową tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE ze spotkania Polek w Lidze Narodów kobiet na WP SportoweFakty.

Początek meczu Chiny - Polska: 14:30. Transmisja TV: Polsat, Polsat Sport 1 oraz Polsat Sport Premium 1. Stream online: Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Pod Siatką: rozchwytywani jak gwiazdy Hollywood! Kulisy meczu z Japonią

Źródło artykułu: WP SportoweFakty