Duet obsypany komplementami. Tak internauci komentowali mecz Polaków

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / FIVB / Wilfredo Leon
Materiały prasowe / FIVB / Wilfredo Leon
zdjęcie autora artykułu

Po zwycięstwie 3:0 z Włochami sprawdziliśmy, jak kibice ocenili pierwszy występ Polski w turnieju Ligi Narodów w Lublanie. Komplementami zostali obsypani Wilfredo Leon oraz Mateusz Bieniek.

W tym artykule dowiesz się o:

Polska zdobyła komplet punktów, który przybliża ją do awansu z wysokiego miejsca w tabeli do ćwierćfinału Ligi Narodów. Po zwycięstwie 3:0 z Włochami pozostały Biało-Czerwonym trzy mecze w części zasadniczej. Do Lublany polecieli w mocnym składzie, a pozytywne wrażenie pozostawili po sobie Wilfredo Leon oraz Mateusz Bieniek.

"Nie było do końca łatwo, nie było do końca szybko, ale było przyjemnie. Polacy wykonują swoje zadanie i meldują się w Lubanie zwycięstwem, pokonując 3:0 młodziaków z Włoch. Znakomity Leon, świetny Kurek i bardzo dobra gra naszej drużyny" - ocenia Seweryn Czernek z portalu WP SportoweFakty.

"Mateusz Bieniek jest dobry i dobrze jak gra w kadrze, bo wtedy kadra gra dobrze" - komplementuje swojego środkowego i przedstawiciela w kadrze Aluron CMC Warta Zawiercie.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: gola zapamięta do końca życia. Co tam się stało?!

"Wrócił dobry Wilfredo, ale wróciło też jego przekonanie, że każdy autowy atak zahaczył o blok przeciwnika" - zwraca uwagę Marcin Gałązka.

"Mega cieszy powrót Leona. W takiej formie to wciąż najlepszy siatkarz świata, bez dwóch zdań" - komplementuje przyjmującego reprezentacji Igor Kowalik.

"To, jaką polska reprezentacja ma równą ławkę, to poezja" - zwraca uwagę Krzysztof Sarna.

"3:0 dla Polski. Leon MVP. Skład Włochów mnie nie interesuje. Jutro wolne, w piątek o 13 gramy z Argentyną" - przypomina po krótkim podsumowaniu Robert Janicki.

"Najlepszy mecz #gangłysego w #VNL2024. Mocny skład i dobre granie. Zwycięstwem z Włochami wysyłamy sygnał rywalom: my jesteśmy w formie i z każdym meczem będziemy jeszcze mocniejsi. Brawo Biało-Czerwoni!" - chwali Bartłomiej Durjasz.

Czytaj także: Pokonały Chemika Police, sięgnęły po Puchar CEV Czytaj także: Brazylia wystawiła rezerwy, żeby specjalnie przegrać. Efekt?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty