Dobry początek Polaków. Sprawdź, kiedy kolejny mecz na igrzyskach

Materiały prasowe / Volleyball World / Na zdjęciu: Reprezentacja Polski siatkarzy

Za nami pierwszy mecz reprezentacji Polski na igrzyskach olimpijskich Paryż 2024. Biało-Czerwoni wygrali z Egiptem 3:0. Sprawdź z kim i kiedy Polacy rozegrają kolejne spotkanie.

To był popis reprezentacji Polski. Podopieczni Nikoli Grbicia byli zdecydowanym faworytem spotkania z Egiptem. Zespół z Afryki to najniżej notowany przeciwnik w "polskiej" grupie. Każdy urwany set przez tę ekipę w starciu z Polakami byłby sensacją.

Teraz przed naszymi kadrowiczami aż trzy dni przerwy, która poświęcona zostanie zarówno na regenerację, jak i przygotowanie się do kolejnego spotkania. Tym razem poprzeczka zostanie zawieszona już zdecydowanie wyżej.

31 lipca reprezentacja Polski zmierzy się z Brazylią. Zespół ten jest jednym z najgroźniejszych rywali Polaków. I choć dominacja Brazylijczyków na świecie już się zakończyła, to nadal jest to mocny zespół.

Brazylia swój pierwszy mecz na igrzyskach przegrała. Lepsi okazali się Włosi, którzy triumfowali 3:1.

Polscy siatkarze, ale też i kibice, muszą przygotować się na nietypową porę rozgrywania meczu. Spotkanie rozpocznie się bowiem już o godzinie 9:00.

Transmisja z meczu Polaków dostępna będzie na antenach TVP i Eurosportu. Do tego igrzyska można oglądać na platformie Max i w Pilot WP.

Mieszane odczucia po ceremonii otwarcia IO. Od "spektakularne" po "Sorry, ale nie"