Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Wciąż walczymy o ósemkę - komentarze po spotkaniu Stal Mielec - Organika Budowlani Łódź

- Najważniejsze, że jesteśmy w grze i wciąż walczymy o ósemkę. Tym meczem musieliśmy udowodnić, przede wszystkim sobie, że stać nas na to - mówił po wygranej 3:1 z Budowlanymi Łódź trener Stali Mielec, Adam Grabowski. - Gdybyśmy wygrały drugą partię, mecz mógłby się różnie potoczyć - podkreślały z kolei kapitan i trener ekipy z Łodzi, Joanna Mirek i Małgorzata Niemczyk
Ag Sta
Ag Sta

Joanna Mirek (kapitan Budowlanych Łódź): Gdyby ten drugi set skończył się naszym zwycięstwem, mecz mógłby się skończyć różnie. Wydaje mi się, że zagrywka Luany oceniona przez sędziów jako aut, trafiła w boisko, co dawałoby nam remis 24:24. Myślę, że sędziowie nie powinni tutaj odgrywać głównych ról, bo to troszkę podcięło nam skrzydła. Na pewno się nie poddajemy, będziemy ciężko pracować i walczyć do końca ligi. Mam nadzieję, że nasza gra będzie coraz lepsza.

Magdalena Sadowska (kapitan Stali Mielec): Jestem bardzo szczęśliwa ze zwycięstwa, a zwłaszcza ze zdobytych trzech punktów. Jeżeli nie chcemy grać w barażach, każdy punkt jest nam bardzo potrzebny. W poniedziałek dobrze spisała się cała drużyna – przede wszystkim odrzuciłyśmy rywalki zagrywką od siatki. Dobrze funkcjonowało również przyjęcie i gra blokiem. Tak naprawdę w każdym elemencie zagrałyśmy dobrze i popełniałyśmy mniej błędów niż w ostatnich meczach. Mam nadzieję, że tym zwycięstwem przerwiemy nasza złą passę.

Małgorzata Niemczyk (trener Budowlanych Łódź): Szkoda zwłaszcza drugiego seta. Wiedziałam, że ten mecz będzie ciężki i długi, ale żałuję, że nie udało się nam wywieźć z Mielca choćby jednego punktu. Mój zespół grał do pewnego momentu bardzo dobrze i dziewczynom przynajmniej ten jeden punkt się należał.

Adam Grabowski (trener Stali Mielec): Jeszcze nie ochłonąłem po spotkaniu, dlatego też nie chcę oceniać naszej gry. Najważniejsze, że jesteśmy w grze i wciąż walczymy o ósemkę. Tym meczem musieliśmy udowodnić, przede wszystkim sobie, że stać nas na to. Ten cel będzie nam cały czas przyświecał.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (2)
 • KPSK Zgłoś komentarz
  Rozumie że ta piłka może zostać oceniona różnie, sam byłem na meczu, ale nic nie tłumaczy postawy Łodzianek w następnym secie. Pani Niemczyk niech popracuje nad zespołem bo sędziów
  Czytaj całość
  nie zmieni.
  • kibic Zgłoś komentarz
   Bezczelność w wykonaniu Pani Mirek i brak honoru u Pani Niemczyk!!! Zasłużenie Stal wygrała i ostatnia zagrywka w drugim secie był wyraźnie autowa!!! Mielec z wyjątkiem początku
   Czytaj całość
   pierwszego seta był zespołem zdecydowanie lepszym co potwierdziły 3 i 4 set! długi mecz to był we Wrocłwiu w piątek więc Pani trener bez papierów niech posypie głowę popiołem i zacznie rządzić zespołem bo im bata potrzeba a nie koleżanki!
   Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
   ×
   Sport na ×