Patrycja Polak: Wierzymy, że okres słabszych występów jest już za nami

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Siatkarki Impela Wrocław potrzebowały trzech meczów, aby odnieść pierwsze ligowe zwycięstwo. Patrycja Polak nie ukrywa, że przełamanie złej passy powinno pomóc zespołowi w kolejnych spotkaniach.

- Przed startem rozgrywek wszyscy mieli wysokie oczekiwania wobec naszego zespołu, więc te dwie porażki w pierwszych kolejkach przyjęte zostały jako niespodzianka na minus. Niemniej jednak wyczekiwałyśmy na ten trzeci mecz. Wierzymy, że okres słabszych występów już za nami i ciężka praca na treningach, dalsze zgrywanie się szybko przyniesie efekty i z każdym następnym meczem będzie coraz lepiej - przyznała Patrycja Polak w wywiadzie dla Gazety Wrocławskiej.

Impel Wrocław przełamał złą passę i jak mówi Patrycja Polak, do Białegostoku jedzie po kolejne zwycięstwo
Impel Wrocław przełamał złą passę i jak mówi Patrycja Polak, do Białegostoku jedzie po kolejne zwycięstwo

W najbliższy weekend zespół Rafała Błaszczyka zagra w Białymstoku z zespołem AZS. Gospodynie na swoim koncie mają trzy porażki, ale po wygranej w Pucharze CEV, podopieczne Czesława Tobolskiego z pewnością przystąpią do tego spotkania bardzo zmobilizowane. - Wszystkie zespoły wygrywają z Białymstokiem do zera, ale to drużyna, która na siatce wcale nie jest słaba. Jeśli dobrze zagrają w przyjęciu, to może się okazać bardzo wymagającym rywalem. Nie zmienia to faktu, że pojedziemy tam walczyć o punkty - zapowiada młoda przyjmująca.

Więcej w Gazecie Wrocławskiej.

Źródło artykułu: