KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Terminarz II ligi mężczyzn 1 grupy

Łukasz Płócienniczak
Łukasz Płócienniczak

1. kolejka - 24.09.2011 r.
LO MS Świnoujście - Krispol Września
Orzeł Międzyrzecz - AZS UAM Poznań
Bzura Ozorków - MKS Kalisz
Morze Bałtyk Szczecin - Sobieski Żagań
Olimpia Sulęcin - AZS UZ Zielona Góra

2. kolejka - 01.10.2011 r.
Krispol Września - AZS UAM Poznań
Orzeł Międzyrzecz - MKS Kalisz
Bzura Ozorków - Sobieski Żagań
Morze Bałtyk Szczecin - AZS UZ Zielona Góra
LO MS Świnoujście - Olimpia Sulęcin

3. kolejka - 08.10.2011 r.
MKS Kalisz - Krispol Września
AZS UAM Poznań - LO MS Świnoujście
Sobieski Żagań - Orzeł Międzyrzecz
AZS UZ Zielona Góra - Bzura Ozorków
Morze Bałtyk Szczecin - Olimpia Sulęcin

4. kolejka - 15.10.2011 r.
Krispol Września - Sobieski Żagań
AZS UAM Poznań - MKS Kalisz
Orzeł Międzyrzecz - AZS UZ Zielona Góra
Bzura Ozorków - Olimpia Sulęcin
Morze Bałtyk Szczecin - LO MS Świnoujście

5. kolejka - 22.10.2011 r.
AZS UZ Zielona Góra - Krispol Września
Sobieski Żagań - AZS UAM Poznań
MKS Kalisz - LO MS Świnoujście
Olimpia Sulęcin - Orzeł Międzyrzecz
Morze Bałtyk Szczecin - Bzura Ozorków

6. kolejka - 29.10.2011 r.
Krispol Września - Olimpia Sulęcin
AZS UAM Poznań - AZS UZ Zielona Góra
MKS Kalisz - Sobieski Żagań
Orzeł Międzyrzecz - Morze Bałtyk Szczecin
LO MS Świnoujście - Bzura Ozorków

7. kolejka - 05.11.2011 r.
Morze Bałtyk Szczecin - Krispol Września
Olimpia Sulęcin - AZS UAM Poznań
AZS UZ Zielona Góra - MKS Kalisz
Sobieski Żagań - LO MS Świnoujście
Bzura Ozorków - Orzeł Międzyrzecz

8. kolejka - 12.11.2011 r.
Krispol Września - Bzura Ozorków
AZS UAM Poznań - Morze Bałtyk Szczecin
MKS Kalisz - Olimpia Sulęcin
Sobieski Żagań - AZS UZ Zielona Góra
LO MS Świnoujście - Orzeł Międzyrzecz

9. kolejka - 19.11.2011 r.
Orzeł Międzyrzecz - Krispol Września
Bzura Ozorków - AZS UAM Poznań
Morze Bałtyk Szczecin - MKS Kalisz
Olimpia Sulęcin - Sobieski Żagań
AZS UZ Zielona Góra - LO MS Świnoujście

10. kolejka - 26.11.2011 r.
Krispol Września - LO MS Świnoujście
AZS UAM Poznań - Orzeł Międzyrzecz
MKS Kalisz - Bzura Ozorków
Sobieski Żagań - Morze Bałtyk Szczecin
AZS UZ Zielona Góra - Olimpia Sulęcin

11. kolejka - 03.12.2011 r.
AZS UAM Poznań - Krispol Września
MKS Kalisz - Orzeł Międzyrzecz
Sobieski Żagań - Bzura Ozorków
AZS UZ Zielona Góra - Morze Bałtyk Szczecin
Olimpia Sulęcin - LO MS Świnoujście

12. kolejka - 10.12.2011 r.
Krispol Września - MKS Kalisz
LO MS Świnoujście - AZS UAM Poznań
Orzeł Międzyrzecz - Sobieski Żagań
Bzura Ozorków - AZS UZ Zielona Góra
Olimpia Sulęcin - Morze Bałtyk Szczecin

13. kolejka - 17.12.2011 r.
Sobieski Żagań - Krispol Września
MKS Kalisz - AZS UAM Poznań
AZS UZ Zielona Góra - Orzeł Międzyrzecz
Olimpia Sulęcin - Bzura Ozorków
LO MS Świnoujście - Morze Bałtyk Szczecin

14. kolejka - 14.01.2012 r.
Krispol Września - AZS UZ Zielona Góra
AZS UAM Poznań - Sobieski Żagań
LO MS Świnoujście - MKS Kalisz
Orzeł Międzyrzecz - Olimpia Sulęcin
Bzura Ozorków - Morze Bałtyk Szczecin

15. kolejka - 28.01.2012 r.
Olimpia Sulęcin - Krispol Września
AZS UZ Zielona Góra - AZS UAM Poznań
Sobieski Żagań - MKS Kalisz
Morze Bałtyk Szczecin - Orzeł Międzyrzecz
Bzura Ozorków - LO MS Świnoujście

16. kolejka - 11.02.2012 r.
Krispol Września - Morze Bałtyk Szczecin
AZS UAM Poznań - Olimpia Sulęcin
MKS Kalisz - AZS UZ Zielona Góra
LO MS Świnoujście - Sobieski Żagań
Orzeł Międzyrzecz - Bzura Ozorków

17. kolejka - 25.02.2012 r.
Bzura Ozorków - Krispol Września
Morze Bałtyk Szczecin - AZS UAM Poznań
Olimpia Sulęcin - MKS Kalisz
AZS UZ Zielona Góra - Sobieski Żagań
Orzeł Międzyrzecz - LO MS Świnoujście

18. kolejka - 03.03.2012 r.
Krispol Września - Orzeł Międzyrzecz
AZS UAM Poznań - Bzura Ozorków
MKS Kalisz - Morze Bałtyk Szczecin
Sobieski Żagań - Olimpia Sulęcin
LO MS Świnoujście - AZS UZ Zielona Góra

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×