KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Terminarz II ligi mężczyzn 2 grupy

Łukasz Płócienniczak
Łukasz Płócienniczak

1. kolejka - 24.09.2011 r.
SMS II Spała - SMS I Spała
Juvenia Głuchołazy - Gwardia Wrocław
Kęczanin Kęty - Czarni Rząśnia
Spodek Katowice - Delic Pol Częstochowa
Volley Rybnik - AZS Politechnika Opolska
AZS Rafako Racibórz - Victoria Wałbrzych

2. kolejka - 01.10.2011 r.
AZS Rafako Racibórz - SMS II Spała
Victoria Wałbrzych - Volley Rybnik
AZS Politechnika Opolska - Spodek Katowice
Delic Pol Częstochowa - Kęczanin Kęty
Czarni Rząśnia - Juvenia Głuchołazy
Gwardia Wrocław - SMS I Spała

3. kolejka - 08.10.2011 r.
SMS II Spała - Gwardia Wrocław
SMS I Spała - Czarni Rząśnia
Juvenia Głuchołazy - Delic Pol Częstochowa
Kęczanin Kęty - AZS Politechnika Opolska
Spodek Katowice - Victoria Wałbrzych
Volley Rybnik - AZS Rafako Racibórz

4. kolejka - 15.10.2011 r.
Volley Rybnik - SMS II Spała
AZS Rafako Racibórz - Spodek Katowice
Victoria Wałbrzych - Kęczanin Kęty
AZS Politechnika Opolska - Juvenia Głuchołazy
Delic Pol Częstochowa - SMS I Spała
Czarni Rząśnia - Gwardia Wrocław

5. kolejka - 19.10.2011 r.
SMS II Spała - Czarni Rząśnia
Gwardia Wrocław - Delic Pol Częstochowa
SMS I Spała - AZS Politechnika Opolska
Juvenia Głuchołazy - Victoria Wałbrzych
Kęczanin Kęty - AZS Rafako Racibórz
Spodek Katowice - Volley Rybnik

6. kolejka - 22.10.2011 r.
Spodek Katowice - SMS II Spała
Volley Rybnik - Kęczanin Kęty
AZS Rafako Racibórz - Juvenia Głuchołazy
Victoria Wałbrzych - SMS I Spała
AZS Politechnika Opolska - Gwardia Wrocław
Delic Pol Częstochowa - Czarni Rząśnia

7. kolejka - 29.10.2011 r.
SMS II Spała - Delic Pol Częstochowa
Czarni Rząśnia - AZS Politechnika Opolska
Gwardia Wrocław - Victoria Wałbrzych
SMS I Spała - AZS Rafako Racibórz
Juvenia Głuchołazy - Volley Rybnik
Kęczanin Kęty - Spodek Katowice

8. kolejka - 05.11.2011 r.
Kęczanin Kęty - SMS II Spała
Spodek Katowice - Juvenia Głuchołazy
Volley Rybnik - SMS I Spała
AZS Rafako Racibórz - Gwardia Wrocław
Victoria Wałbrzych - Czarni Rząśnia
AZS Politechnika Opolska - Delic Pol Częstochowa

9. kolejka - 09.11.2011 r.
SMS II Spała - AZS Politechnika Opolska
Delic Pol Częstochowa - Victoria Wałbrzych
Czarni Rząśnia - AZS Rafako Racibórz
Gwardia Wrocław - Volley Rybnik
SMS I Spała - Spodek Katowice
Juvenia Głuchołazy - Kęczanin Kęty

10. kolejka - 12.11.2011 r.
Juvenia Głuchołazy - SMS II Spała
Kęczanin Kęty - SMS I Spała
Spodek Katowice - Gwardia Wrocław
Volley Rybnik - Czarni Rząśnia
AZS Rafako Racibórz - Delic Pol Częstochowa
Victoria Wałbrzych - AZS Politechnika Opolska

11. kolejka - 19.11.2011 r.
SMS II Spała - Victoria Wałbrzych
AZS Politechnika Opolska - AZS Rafako Racibórz
Delic Pol Częstochowa - Volley Rybnik
Czarni Rząśnia - Spodek Katowice
Gwardia Wrocław - Kęczanin Kęty
SMS I Spała - Juvenia Głuchołazy

12. kolejka - 26.11.2011 r.
SMS I Spała - SMS II Spała
Gwardia Wrocław - Juvenia Głuchołazy
Czarni Rząśnia - Kęczanin Kęty
Delic Pol Częstochowa - Spodek Katowice
AZS Politechnika Opolska - Volley Rybnik
Victoria Wałbrzych - AZS Rafako Racibórz

13. kolejka - 03.12.2011 r.
SMS II Spała - AZS Rafako Racibórz
Volley Rybnik - Victoria Wałbrzych
Spodek Katowice - AZS Politechnika Opolska
Kęczanin Kęty - Delic Pol Częstochowa
Juvenia Głuchołazy - Czarni Rząśnia
SMS I Spała - Gwardia Wrocław

14. kolejka - 10.12.2011 r.
Gwardia Wrocław - SMS II Spała
Czarni Rząśnia - SMS I Spała
Delic Pol Częstochowa - Juvenia Głuchołazy
AZS Politechnika Opolska - Kęczanin Kęty
Victoria Wałbrzych - Spodek Katowice
AZS Rafako Racibórz - Volley Rybnik

15. kolejka - 14.12.2011 r.
SMS II Spała - Volley Rybnik
Spodek Katowice - AZS Rafako Racibórz
Kęczanin Kęty - Victoria Wałbrzych
Juvenia Głuchołazy - AZS Politechnika Opolska
SMS I Spała - Delic Pol Częstochowa
Gwardia Wrocław - Czarni Rząśnia

16. kolejka - 17.12.2011 r.
Czarni Rząśnia - SMS II Spała
Delic Pol Częstochowa - Gwardia Wrocław
AZS Politechnika Opolska - SMS I Spała
Victoria Wałbrzych - Juvenia Głuchołazy
AZS Rafako Racibórz - Kęczanin Kęty
Volley Rybnik - Spodek Katowice

17. kolejka - 11.01.2012 r.
SMS II Spała - Spodek Katowice
Kęczanin Kęty - Volley Rybnik
Juvenia Głuchołazy - AZS Rafako Racibórz
SMS I Spała - Victoria Wałbrzych
Gwardia Wrocław - AZS Politechnika Opolska
Czarni Rząśnia - Delic Pol Częstochowa

18. kolejka - 14.01.2012 r.
Delic Pol Częstochowa - SMS II Spała
AZS Politechnika Opolska - Czarni Rząśnia
Victoria Wałbrzych - Gwardia Wrocław
AZS Rafako Racibórz - SMS I Spała
Volley Rybnik - Juvenia Głuchołazy
Spodek Katowice - Kęczanin Kęty

19. kolejka - 28.01.2012 r.
SMS II Spała - Kęczanin Kęty
Juvenia Głuchołazy - Spodek Katowice
SMS I Spała - Volley Rybnik
Gwardia Wrocław - AZS Rafako Racibórz
Czarni Rząśnia - Victoria Wałbrzych
Delic Pol Częstochowa - AZS Politechnika Opolska

20. kolejka - 11.02.2012 r.
AZS Politechnika Opolska - SMS II Spała
Victoria Wałbrzych - Delic Pol Częstochowa
AZS Rafako Racibórz - Czarni Rząśnia
Volley Rybnik - Gwardia Wrocław
Spodek Katowice - SMS I Spała
Kęczanin Kęty - Juvenia Głuchołazy

21. kolejka - 25.02.2012 r.
SMS II Spała - Juvenia Głuchołazy
SMS I Spała - Kęczanin Kęty
Gwardia Wrocław - Spodek Katowice
Czarni Rząśnia - Volley Rybnik
Delic Pol Częstochowa - AZS Rafako Racibórz
AZS Politechnika Opolska - Victoria Wałbrzych

22. kolejka - 03.03.2012 r.
Victoria Wałbrzych - SMS II Spała
AZS Rafako Racibórz - AZS Politechnika Opolska
Volley Rybnik - Delic Pol Częstochowa
Spodek Katowice - Czarni Rząśnia
Kęczanin Kęty - Gwardia Wrocław
Juvenia Głuchołazy - SMS I Spała

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×