VI kolejka Orlen Ligi oczami Małgorzaty Lis

Kapitan BKS-u Bielsko-Biała w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl podzieliła się swoimi przewidywaniami dotyczącymi najbliższej kolejki kobiecej ekstraklasy... z jednym drobnym wyjątkiem.

Michał Kaczmarczyk

Chemik Police - Pałac Bydgoszcz

Cóż powiedzieć... Chemik jeszcze nie przegrał żadnego meczu, a nawet nie stracił seta, dlatego jest wyraźnym faworytem. Życzę dziewczynom z Bydgoszczy jak najlepiej, ale w tym wypadku po prostu ciężko jest myśleć o innym scenariuszu niż wygrana Chemika. Typuję wynik 3:0.

Siódemka SK bank Legionovia - Beef Master Budowlani Łódź

Tutaj mam problem! Gdyby łodzianki grały u siebie, wtedy mogłabym powiedzieć, że mają większe szanse. Jednak hala w Legionowie jest dziwna... w tym sensie, że siatkarkom Siódemki bardzo dobrze się w niej czują i lubią tam grać bardzo długo. Ostatnio mecze Siódemki, jak ostatni z Impelem, kończyły się w pięciu setach. Typuję wynik 3:2.

Atom Trefl Sopot - PGNiG Nafta Piła

Dziewczyny z Piły na pewno odbudowały się po pierwszym zwycięstwie w lidze, ale myślę, że spotkanie zakończy się bez niespodzianki i to mistrz Polski zdobędzie trzy punkty, tym bardziej, że gra u siebie. Typuję wynik 3:0.

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław

Typowanie wyniku tego meczu to ciężkie zadanie i to z wielu względów... Na pewno czeka nas bardzo wyrównane spotkanie, mam nadzieję, że zakończy się ono na korzyść bliskiego mi zespołu z Dąbrowy Górniczej. Typuję wynik 3:1.

Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna - BKS Aluprof Bielsko-Biała

Nie podejmę się typowania wyniku tego spotkania, nie chcę zapeszać... Ale czuję, że będzie dobrze i stać nas na korzystny wynik na trudnym terenie, jakim jest Muszyna!

Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
Środkowa (tu jeszcze w barwach PTPS-u Piła) wierzy w siłę Tauronu MKS Środkowa (tu jeszcze w barwach PTPS-u Piła) wierzy w siłę Tauronu MKS
Czy zgadzasz się z typami Małgorzaty Lis?