Udany debiut Stelmacha (wynik)

Pierwsze trzy sety tego meczu były bardzo wyrównane. Najpierw wygrała ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, w następnej Resovia, a trzecia kolejny raz padła łupem przyjezdnych. W czwartym secie coś się stało z podopiecznymi Krzysztofa Stelmacha, jego zespół przegrał aż 25:11. W tie-breaku goście już na zmianę stron prowadzili 8:4, ale Resovia szybko tą stratę zniwelowała. Ostatecznie ten set zakończył się na przewagi, a spotkanie zakończył Kamil Kacprzak.

Łukasz Płócienniczak

Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 (21:25, 25:20, 22:25, 25:11, 14:16)

Resovia Rzeszów: Krzysztof Gierczynski, Mikko Oivanen, Bartosz Gawryszewski, Marcin Wika, Ivan Ilić, Ihosvany Hernandez, Krzysztof Ignaczak (libero) oraz Łukasz Perłowski, Paweł Papke, Paweł Woicki.

ZAK SA Kędzierzyn-Koźle: Kamil Kacprzak, Michał Masny, Sławomir Szczygieł, Robert Szczerbaniuk, Michał Ruciak, Jakub Novotny, Marcin Mierzejewski (libero) oraz Dan Lewis, Marcin Mierzejewski, Grzegorz Pilarz, Dominik Witczak.

Sędziowie: Andrzej Lemek (pierwszy) oraz Maciej Twardowski (drugi).