VIII kolejka PlusLigi oczami Wojciecha Włodarczyka

W piątek zostanie rozegrane pierwsze spotkanie ósmej kolejki PlusLigi. Specjalnie dla portalu SportoweFakty.pl wyniki wszystkich meczów typuje przyjmujący PGE Skry Bełchatów, Wojciech Włodarczyk.

Dominika Pawlik

BBTS Bielsko-Biała - Indykpol AZS Olsztyn

Chciałbym, żeby BBTS zaczął wygrywać i kolekcjonować punkty, bo mam tam przyjaciela. Bielsko-Biała jest bliższa mojemu sercu niż Olsztyn. Typuję wynik 3:2.

Cerrad Czarni Radom - AZS Częstochowa

W Radomiu się strasznie ciężko gra i myślę, że Czarni powinni sobie poradzić z nieobliczalną Częstochową. Stawiam, że mecz zakończy się wynikiem 3:1.

Asseco Resovia Rzeszów - Lotos Trefl Gdańsk

Mistrz Polski we własnej hali, a Lotos ostatnio troszkę tak jak my w kratkę, daje biednym, zabiera bogatym. Myślę, że w Rzeszowie będzie im ciężko urwać punkt. Typuję, że będzie 3:1.
Przyjmujący PGE Skry liczy na to, że żaden mecz nie zakończy się w trzech setach Przyjmujący PGE Skry liczy na to, że żaden mecz nie zakończy się w trzech setach
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Effector Kielce

Jeżeli ZAKSA zagra tak samo zagrywką jak z nami, to będzie Effectorowi na pewno ciężko zagrać z nimi na siatce i przeciwstawić się na bloku. Według mnie będzie 3:1.

Jastrzębski Węgiel - AZS Politechnika Warszawska

W Jastrzębiu się ciężko gra, myślę, że gospodarze tego meczu po porażce z nami i z Radomiem będą się chcieli odbić. Postawią na pewno ciężkie warunki. Stawiam, że mecz zakończy się wynikiem 3:1.

Transfer Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów

Jedziemy pokazać, że umiemy grać na wyjazdach i mam nadzieję, że to udowodnimy. Typuję wynik 1:3.

Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!

Z którym typem Wojciecha Włodarczyka nie zgadzasz się?