Muszynianka nie zawodzi (wynik)

Impel Gwardia Wrocław przegrała we własnej hali z naszpikowaną gwiazdami MKS Muszynianką Fakro Muszyna 1:3 (26:24, 20:25, 14:25, 11:25). Tylko w pierwszym secie gospodynie potrafiły wygrać, pomógł im w tym także trener przyjezdnych Bogdan Serwiński, który przy stanie 25:24 zbyt głośno wyrażał swój sprzeciw wobec decyzji sędziego, co zaowocowało żółtą kartką dla niego, a co za tym idzie przeciwniczki dostały punkt i wygrały 26:24. Pozostałe sety to już dominacja Muszynianki.

Łukasz Płócienniczak

Impel Gwardia Wrocław - MKS Muszynianka Fakro Muszyna 1:3 (26:24, 20:25, 14:25, 11:25)

Gwardia: Katarzyna Mroczkowska, Marta Haładyn, Aleksandra Kruk, Aleksandra Szafraniec, Zuzanna Efimienko, Bogumiła Barańska, Agnieszka Jagiełło (libero) oraz Aleksandra Krzos, Małgorzata Kupisz, Marta Czerwińska.

Muszynianka: Izabela Bełcik, Kamila Frątczak, Joanna Mirek, Sylwia Pycia, Aleksandra Jagieło, Ivana Plchotova, Mariola Zenik (libero) oraz Milena Rosner, Agnieszka Śrutowska, Dorota Pykosz, Joanna Kaczor.

Sędziowie: Jacek Broński (pierwszy) oraz Zbigniew Wolski (drugi).

MVP: Aleksandra Jagieło.