Zasłużona lokata - komentarze po meczu Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Siatkarzom z Radomia udał się rewanż na Effectorze Kielce za dwie porażki w rundzie zasadniczej. Oba zespoły w pozytywnym tonie wypowiadają się o swoich miejscach na koniec sezonu PlusLigi.

Piotr Lipiński (kapitan Effectora Kielce): Gratuluję Czarnym zajęcia siódmego miejsca. Przegraliśmy w tie-breaku, który mogliśmy rozstrzygnąć na swoją korzyść. W czwartej partii musieliśmy gonić wynik, ale zespół z Radomia utrzymał tę przewagę do końca, podobnie było w piątym secie. Chcieliśmy wygrać to spotkanie i grać w sobotę kolejny mecz, ale niestety nam się nie udało. Jeszcze raz gratuluję Czarnym, nam zostało na pocieszenie ósme miejsce.

Bartłomiej Neroj (kapitan Cerrad Czarnych Radom): Dziękujemy za gratulacje. Bardzo się cieszymy, że udało się nam zwyciężyć. Chcieliśmy skończyć tę rywalizację jak najszybciej. Jesteśmy zadowoleni z tego miejsca. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali.

Dariusz Daszkiewicz (trener Effectora Kielce): Gratulacje dla Roberta i całego jego zespołu za wygranie spotkania w Radomiu i zajęcie siódmego miejsca. Myślę, że ta lokata jest zasłużona. Nie wiem, co powiedzieć o tym spotkaniu. Patrząc na statystyki i zaangażowanie zawodników, to można było być zadowolonym.

Robert Prygiel (trener Cerrad Czarnych Radom): Ten mecz był bardzo podobny do rozegranego tydzień wcześniej w Kielcach. Tak naprawdę to duże szczęście sportowe i może nieco większe doświadczenie sportowe mojej drużyny zadecydowało o tym, że po raz drugi wygraliśmy. Gratulacje dla Darka i całego zespołu za to, co zrobili w tym sezonie.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!

Źródło artykułu:
Komentarze (0)