KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Barbara Bawoł wróciła po kontuzji

Mecz z PGNiG Naftą Piła była dla Barbary Bawoł pierwszym spotkaniem z siatkówką po trzech tygodniach przerwy. Przyjmująca KSZO zaliczyła bardzo udane zawody, które ekipa z Ostrowca wygrała.

Anna Soboń
Anna Soboń
Barbara Bawoł po kontuzji mięśnia Achillesa wróciła już na parkiet i w zdecydowanej mierze przyczyniła się do zwycięstwa swojej drużyny z ekipą PGNiG Nafty Piła. Jej zagrywka sprawiła wiele problemów rywalkom, co miało wpływ na końcowy rezultat meczu.
- W spotkaniu w Ostrowcu Świętokrzyskim na boisko wróciła przyjmująca KSZO - Basia Bawoł, która zagrywka zrobiła wielka różnicę w grze gospodyń. Siatkarka świetnie zagrała zagrywka i rozbroiła nas tym serwisem - komplementował kapitan KSZO trener Nafty, Łukasz Przybylak.

Sama siatkarka przyznała, że po tak długiej przerwie nie wymagała od siebie cudów, ale cieszy się, że mogła w jakiś sposób pomóc zespołowi.

- W spotkaniu z Naftą piła miałam inne ważniejsze zadania na boisku niż atak, który szwankował u mnie bardzo. Nie oczekiwałam po sobie zbyt wiele w tym elemencie po takiej przerwie. Przy dobrej zagrywce zaczynałyśmy sobie lepiej radzić w bloku i obronie co napędzało kontratak. Myślę, że pierwszy set a w zasadzie pogoń w końcówce obudziła nas wszystkie i pojawiła się nadzieja na pokazanie lepszej siatkówki którą potrafimy - skomentowała kapitan KSZO.
Kapitan KSZO wróciła na boisko po kontuzji Kapitan KSZO wróciła na boisko po kontuzji
Przyznała również, że w tym pierwszym meczu po tak długim rozbracie z siatkówką bardzo dobrze jej się współpracowało z innymi koleżankami na boisku. Efektem było zdobyte osiem punktów, z czego dwa asem serwisowym. W przyjęciu dokładnym siatkarka KSZO zaliczyła 67%, zaś w perfekcyjnym 44%.

- Uważam że wszystkie nagle zaczęły grać lepiej. Wiele pochwał dla dziewczyn które wymieniłaś ale i dla reszty też bo na prawdę fajnie się grało z każdą dziewczyną na boisku. Czuć było chemię jeśli można to tak nazwać - dodała Barbara Bawoł.

Blog Vitala Heynena - trener mistrzów świata pisze specjalnie dla Czytelników WP!

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (4)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×