Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Joanna Mirek szuka młodzieży do grania. Chemik Police organizuje drugi nabór

Joanna Mirek po zakończeniu profesjonalnej kariery zajmuje się pracą z młodzieżą Chemika Police. Klub ogłasza drugi nabór do sekcji młodzieżowych.
Rafał Kuliga
Rafał Kuliga

14 czerwca odbędzie się drugi nabór, który pomoże w skompletowaniu składu Chemika Police w rozgrywkach Młodej Orlen Ligi. Pierwszy cieszył się dużą popularnością. - Niektóre dziewczyny przyjechały nawet z drugiego krańca Polski, aby zaprezentować umiejętności i realizować swoje marzenia o grze w naszej drużynie. Ciągle jednak napływają zapytania od siatkarek, które z różnych przyczyn nie mgły przyjechać w wyznaczonym terminie. Z myślą o tych dziewczynach, ale także o wszystkich młodych zawodniczkach, które jeszcze nie zdobyły się na odwagę, aby spróbować swoich sił w profesjonalnej siatkówce, zorganizujemy dodatkowy, drugi nabór - informuje Joanna Mirek.


Swoją przygodę z siatkówką w podobny sposób rozpoczęła Katarzyna Gajgał-Anioł. Środkowa mistrzyń Polski opowiada, że dawniej nie było Młodej Orlen Ligi, którą uważa za najszybszą drogę w stronę ekstraklasy. - Treningi i gra w Młodej Lidze Kobiet to najkrótsza droga na parkiety Orlen Ligi. W przeszłości nie było takiej ligi i takich możliwości jak obecnie, niemniej dzięki pokazaniu swoich umiejętności w selekcji młodzieżowej trafiłam najpierw z do SMS, a następnie do profesjonalnej siatkówki - opowiada. 

Drugi nabór do młodej drużyny Chemika odbędzie się 14 czerwca w hali Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach przy ul. Siedleckiej 6E (na podstawie wcześniejszych zgłoszeń, które należy przesłać mailem na adres: sekretariat@chemik-police.com do 10 czerwca br. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania, wzrost, pozycję, na której kandydatka obecnie występuje lub chciałaby grać oraz ewentualną przynależność klubową. Konieczny jest również kontaktowy numer telefonu).

Kandydatki, które otrzymają potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, na czas trwania testów mają zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×