Kokpit Kibice

Hana Cutura znalazła nowy klub

Po sezonie spędzonym w Impelu Wrocław Chorwatka Hana Cutura znalazła nowego pracodawcę i w najbliższych rozgrywkach będzie występować w Azerbejdżanie.
Marcin Górczyński
Marcin Górczyński

Jedna z najlepszych siatkarek Impela Wrocław w sezonie 2014/15 wybrała ofertę z ligi azerskiej. Hana Cutura będzie w najbliższym sezonie reprezentować barwy Lokomotivu Baku. Chorwacka przyjmująca podpisała z klubem roczną umowę. Oprócz Cutury do Lokomotivu dołączyła także nowa środkowa. Mowa o słowackiej siatkarce Jaroslavie Pencovej.


Cutura dość często znajdowała uznanie w oczach trenera Tore Aleksandersena i przeważnie wychodziła w pierwszej szóstce Impelek. Chorwatka dysponuje bardzo silnym zbiciem z lewego skrzydła, lecz jej umiejętności w przyjęciu pozostawiały sporo do życzenia. Po sezonie podziękowano Cuturze za grę i skrzydłowa musiała poszukać nowego klubu.

Wcześniej Chorwatka reprezentowała Mladost Zagrzeb, miała też okazję występować w drużynie uniwersytetu Kalifornia. Potem Cutura kontynuowała karierę w Japonii i Niemczech, gdzie przywdziewała koszulkę Munster SC.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
vclokomotiv.com

Komentarze (2):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×