Młody rozgrywający wraca do Cerrad Czarnych Radom

Szósta drużyna minionego sezonu PlusLigi zakontraktowała pierwszego zawodnika na pozycję rozgrywającego. Został nim wychowanek klubu, Kacper Gonciarz, który po trzech latach spędzonych na pierwszoligowych parkietach wraca do Cerrad Czarnych Radom.

Piotr Dobrowolski
WP SportoweFakty / Iza Zgrzywa / WP SportoweFakty / Iza Zgrzywa

Niespełna 24-letni rozgrywający trzy ostatnie sezony spędził na zapleczu PlusLigi. W minionych rozgrywkach bronił barw Ślepska Suwałki, z którym zajął czwarte miejsce. Z Cerrad Czarnymi podpisał dwuletni kontrakt.

Jest to powrót Kacpra Gonciarza do macierzystego klubu, z którym w 2010 i 2011 roku zdobył złoty medal mistrzostw Polski juniorów. Reprezentował barwy polskiej kadry na czempionacie Starego Kontynentu w tej kategorii wiekowej.

Gonciarz jest więc pierwszym zakontraktowanym zawodnikiem na pozycję rozgrywającego w miejsce Lukasa Kampy i Patryka Szczurka.