Impel Wrocław zakończył kompletowanie składu

We Wrocławiu już wszystko jasne. Do Impela dołączyła środkowa Izabela Bałucka i drużyna ze stolicy Dolnego Śląska zakończyła kompletowanie składu na nowy sezon Orlen Ligi.

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko

Izabela Bałucka to 23-letnia środkowa, która w zeszłym sezonie reprezentowała Tauron MKS Dąbrowa Górnicza. Wcześniej występowała w zespole PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno. Jest wychowanką MKS MOS Wieliczka. W debiutanckim sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej zdobyła 41 punktów, w tym 18 blokiem.

- Iza to przedstawicielka młodego pokolenia, które śmiało wkracza w dorosłą siatkówkę. Zdecydowaliśmy się dać jej szansę gry w naszym zespole, bowiem z uwagą obserwowaliśmy jej grę w ubiegłym sezonie. Jestem pewien, że Iza szybko zadomowi się we Wrocławiu, w nowej drużynie. To zawodniczka wszechstronna, a takich na środku siatki potrzebujemy - ocenia prezes klubu, Jacek Grabowski.

Tym samym Impel Wrocław zakończył kompletowanie składu na nowy sezon. W drużynie brązowych medalistek Orlen Ligi doszło do sporych zmian. W porównaniu do zeszłego sezonu we Wrocławiu zostało osiem siatkarek. Nowym trenerem będzie Marek Solarewicz.

Skład Impela Wrocław na sezon 2016/2017:

Rozgrywające: Micha Danielle Hancock, Adrianna Wysocka
Atakujące: Joanna Kaczor, Katarzyna Konieczna
Środkowe: Monika Ptak, Agnieszka Kąkolewska, Izabela Bałucka
Przyjmujące: Aleksandra Sikorska, Andrea Kossanjowa, Barbara Cembrzyńska, Megan CourtneyNatalia Mędrzyk
Libero: Magda Stasiak, Agata Sawicka

ZOBACZ WIDEO Olimpijska próba przed polskimi żeglarzami (źródło TVP)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×