Impel Wrocław zakończył kompletowanie składu

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Anna Klepaczko
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko
zdjęcie autora artykułu

We Wrocławiu już wszystko jasne. Do Impela dołączyła środkowa Izabela Bałucka i drużyna ze stolicy Dolnego Śląska zakończyła kompletowanie składu na nowy sezon Orlen Ligi.

Izabela Bałucka to 23-letnia środkowa, która w zeszłym sezonie reprezentowała Tauron MKS Dąbrowa Górnicza. Wcześniej występowała w zespole PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno. Jest wychowanką MKS MOS Wieliczka. W debiutanckim sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej zdobyła 41 punktów, w tym 18 blokiem.

- Iza to przedstawicielka młodego pokolenia, które śmiało wkracza w dorosłą siatkówkę. Zdecydowaliśmy się dać jej szansę gry w naszym zespole, bowiem z uwagą obserwowaliśmy jej grę w ubiegłym sezonie. Jestem pewien, że Iza szybko zadomowi się we Wrocławiu, w nowej drużynie. To zawodniczka wszechstronna, a takich na środku siatki potrzebujemy - ocenia prezes klubu, Jacek Grabowski.

Tym samym Impel Wrocław zakończył kompletowanie składu na nowy sezon. W drużynie brązowych medalistek Orlen Ligi doszło do sporych zmian. W porównaniu do zeszłego sezonu we Wrocławiu zostało osiem siatkarek. Nowym trenerem będzie Marek Solarewicz.

Skład Impela Wrocław na sezon 2016/2017:

Rozgrywające: Micha Danielle Hancock, Adrianna Wysocka   Atakujące: Joanna Kaczor, Katarzyna Konieczna   Środkowe: Monika Ptak, Agnieszka Kąkolewska, Izabela Bałucka  Przyjmujące: Aleksandra Sikorska, Andrea Kossanjowa, Barbara Cembrzyńska, Megan CourtneyNatalia Mędrzyk  Libero: Magda Stasiak, Agata Sawicka

ZOBACZ WIDEO Olimpijska próba przed polskimi żeglarzami (źródło TVP)

{"id":"","title":""}

Źródło artykułu: