Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Organizatorzy podali plan meczów w V Memoriale Agaty Mróz-Olszewskiej

Po zamieszaniu związanym z uczestnikami tegorocznego Memoriału Agaty Mróz-Olszewskiej wszystko jest już jasne. Turniej zainauguruje spotkanie Taurona MKS-u Dąbrowa Górnicza z C.S.M. Bukareszt.

Olga Krzysztofik
Olga Krzysztofik

Na cztery dni przed rozpoczęciem turnieju organizatorzy poinformowali, że z rozgrywek wycofało się tureckie Fenerbahce Grundig Stambuł. Jednak szybko znaleziono zastępstwo, jest nim zespół TJ Sokol Frydek Mistek z Czech.

Rywalizacja sportowa będzie toczyć się systemem każdy z każdym, a każdego z trzech dni Memoriału odbędą się dwa mecze. W turnieju wezmą udział Tauron MKS Dąbrowa Górnicza, TJ Sokol Frydek Mistek, Zariecze Odincowo i C.S.M. Bukareszt.

Zmagania będą trwały w dniach 30 września - 2 października. Turniej ten wraca po czterech latach przerwy. Odbędzie się w hali "Centrum" w Dąbrowie Górniczej, gdzie na co dzień trenują i rozgrywają swoje mecze siatkarki Taurona MKS-u.

Obok sportowej rywalizacji Memoriał Agaty będzie miał jeszcze jeden cel, a mianowicie promocję krwiodawstwa, transplantacji i przeszczepów szpiku kostnego.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Arszawin przypomniał o sobie. Wspaniałym golem

Program V Memoriału Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Górniczej (30 września - 2 października):

Piątek, 30 września

17:00, oficjalne otwarcie V Memoriału Agaty Mróz-Olszewskiej połączone z prezentacją drużyny gospodarza, Taurona MKS-u Dąbrowa Górnicza na sezon 2016/2017

Ok. 17:30, Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - C.S.M. Bukareszt (po zakończeniu prezentacji)

20:00, Zariecze Odincowo - TJ Sokol Frydek Mistek

Sobota, 1 października

17:00, Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - TJ Sokol Frydek Mistek

20:00, Zariecze Odincowo - C.S.M. Bukareszt

Imprezy towarzyszące:
Od godz. 15:00 wyjazd grupy motocyklistów spod Pałacu Kultury Zagłębia, przejazd ulicami Dąbrowy Górniczej pod Halę Widowiskowo-Sportową "Centrum"
- pokazy motocyklowe,
- symulacja wypadku samochodowego
- pokazy udzielania pierwszej pomocy

Niedziela, 2 października

11:00, TJ Sokol Frydek Mistek - C.S.M. Bukareszt

14:00, Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Zariecze Odincowo

Oficjalne zakończenie turnieju siatkarskiego wraz z wręczeniem pamiątkowych pucharów i medali.

W sobotę oraz niedzielę na parkingu przed Halą Widowiskowo-Sportową "Centrum" odbędzie się akcja krwiodawstwa i rejestracji dawców szpiku kostnego pod patronatem Narodowego Centrum Krwi. Akcję przeprowadzi Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Katowic.

Jeżeli chcesz być na bieżąco ze sportem, zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×