Słowenka wraca do Muszyny. Zastąpi Annę Grejman

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

W składzie Polskiego Cukru Muszynianki Enea Muszyna znów pojawi się Marina Cvetanović, tym razem w nowej roli. Reprezentantka Słowenii będzie musiała wypełnić lukę po kontuzjowanej reprezentantce Polski, Anny Grejman.

Przyjmująca reprezentacji Słowenii ostatni sezon spędziła w drużynie Nova KBM Branik Maribor, z którym to ekipa Polskiego Cukru Muszynianki Enea Muszyna  w ubiegłym sezonie mierzyła się w drugiej rundzie Pucharu CEV 2016. Wcześniej Słowenka reprezentowała barwy włoskiego New Volley Libertas czy rumuńskiego klubu CS Stiinta Bacau.

Marina Cvetanovic jest bardzo dobrze znana muszyńskim kibicom, występowała już w małopolskiej ekipie w sezonie 2013/14 jako atakująca. Tym razem słoweńska zawodniczka będzie jedną z przyjmujących. W sezonie 2016/2017 będzie występowała z numerem 17. Zagraniczna siatkarka wzmocniła kadrę Polskiego Cukru Muszynianki Enea na skutek kontuzji odniesionej przez Annę Grejman podczas zgrupowania reprezentacji Polski, która wyeliminuje polską przyjmującą z gry na kilka tygodni.

ZOBACZ WIDEO: Selekcjoner pod wrażeniem gry Milika. "Przyszłość przed nim!"

Źródło artykułu: