Zmiana trenera w Pile. Łukasz Przybylak zwolniony

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Rafał Soboń
WP SportoweFakty / Rafał Soboń
zdjęcie autora artykułu

Kolejny szkoleniowiec stracił pracę w tym sezonie Orlen Ligi. Łukasz Przybylak nie poprowadzi już PTPS-u Piła. Jego zespół jako jedyny nie zdobył punktów w trzech kolejkach.

W tym artykule dowiesz się o:

- Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej S.A. poinformowało, że w dniu 31 października br. trener Łukasz Przybylak oddał się do dyspozycji zarządu. Władze pilskiego klubu zdecydowały, że szkoleniowiec zakończył pracę jako I trener zespołu. W najbliższych dniach zapadną decyzje co do dalszej pracy trenera Łukasza Przybylaka w pilskim klubie - komunikat o takiej treści wydał PTPS Piła.

Pilanki jako jedyne nie zdobyły jeszcze punktu. Szalę goryczy przelała porażka z Pałacem Bydgoszcz w 3. kolejce Orlen Ligi. Ostatni zespół w tabeli w najbliższym pojedynku poprowadzi dotychczasowy drugi trener, Piotr Sobolewski.

Przed rokiem PTPS pod wodzą Nicoli Vettoriego był rewelacją ligi. W nowym sezonie w Pile doszło do wielu zmian, także na ławce trenerskiej. Po odejściu Vettoriego funkcję pierwszego szkoleniowca przejął wówczas Przybylak, który prowadził już zespół przed dwoma sezonami.

ZOBACZ WIDEO Słynni sportowcy na zdjęciach z dzieciństwa. Rozpoznasz ich?

Źródło artykułu: