KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Effector z szacunkiem do rywala. "AZS co roku robi progres"

W swoim kolejnym meczu PlusLigi Effector Kielce zagra z ONICO AZS Politechniką Warszawską. - Na pewno nie będzie to łatwo spotkanie. My przede wszystkim musimy zwracać uwagę na własną grę - powiedział Dariusz Daszkiewicz.

Sebastian Najman
Sebastian Najman

Dorobek zespołu z województwa świętokrzyskiego może robić wrażenie. Skazywani przed sezonem na pożarcie siatkarze zgromadzili na swoim koncie 14 punktów. O hurraoptymizmie w szeregach Effectora nie ma jednak mowy. - Nasze dotychczasowe wyniki napawają optymizmem, ale przed nami jeszcze długa droga - uważa cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu z Kielc Dariusz Daszkiewicz.

Szkoleniowiec jest zadowolony z sytuacji kadrowej i omijających jego podopiecznych problemów zdrowotnych. - Cieszę się, że cały zespół ciężko pracuje na treningach i widać tego efekty. Ważnym czynnikiem jest to, że na razie omijają nas kontuzje. W zeszłym roku pomimo tego, że teoretycznie byliśmy mocniejsi kadrowo to kilku kluczowych zawodników miało problemy ze zdrowiem, co od razu przekładało się na wyniki.

Biało-czerwono-niebiescy w ramach 10. kolejki zmierzą się z ONICO AZS Politechniką Warszawską. - Nie mamy jakiś dalekosiężnych planów. Zawsze staramy się skupiać na najbliższym przeciwniku. Teraz jest to Politechnika Warszawska, która jest bardzo mocna. Ma w składzie dwóch mistrzów świata, Samicę, grupę młodzieżowych reprezentantów Polski, ale my ciężko pracujemy, żeby się do tego meczu odpowiednio przygotować - ocenił Daszkiewicz.

Słabsze wyniki Inżynierów w ostatnich tygodniach nie wpływają na całościową ocenę klubu z Warszawy. - AZS to zespół, który co roku robi progres. Zarówno sportowo jak i organizacyjnie idzie do przodu. Mają ambitne plany i na pewno nie będzie to łatwe spotkanie. My przede wszystkim musimy zwracać uwagę na własną grę.

ZOBACZ WIDEO Ireneusz Mazur: Wszyscy kandydaci to dobrzy szkoleniowcy


Blog Vitala Heynena - trener mistrzów świata pisze specjalnie dla Czytelników WP!
Czy Effector Kielce pokona ONICO AZS Politechnikę Warszawską?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
effectorkielce.com.pl
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×