Iran: siedemnasty w sezonie triumf ekipy Łukasza Żygadły

W spotkaniu 19. kolejki ligi irańskiej, Sarmayeh Bank Volleyball Club z Łukaszem Żygadłą w składzie w czterech setach uporał się z Parsehem Teheren.

Tomasz Rosiński
Łukasz Żygadło / Na zdjęciu: Łukasz Żygadło
Sarmayeh Bank w ostatnim czasie prezentuje wysoką dyspozycję i w starciu z Parsehem chciał wywalczyć kolejny komplet punktów, co mu się udało.

Jednakże gospodarze rozpoczęli rywalizację dość ospale i przegrali inauguracyjną partię 20:25.

Na drugą odsłonę mistrzowie Iranu wyszli już bardzo skoncentrowani i rozbili przeciwnika do 9. W kolejnych dwóch setach Parseh Teheran także nie miał zbyt wiele do powiedzenia (25:15, 25:19) i poległ w tej konfrontacji 1:3.