Czytelnicy WP SportoweFakty wybierają dream team Orlen Ligi! Zagłosuj na najlepszą rozgrywającą

Przygotowaliśmy dla was zestawienie najlepszych rozgrywających Orlen Ligi 2016/2017. Zgadzacie się z naszym wyborem? Głosujcie na swoje faworytki. Razem wybierzmy dream team Orlen Ligi!

Olga Krzysztofik
Olga Krzysztofik
Joanna Wołosz WP SportoweFakty / Kacper Kolenda / Joanna Wołosz
Redakcja WP SportoweFakty nominowała pięć rozgrywających, które wyróżniły się w zakończonych rozgrywkach Orlen Ligi. W ankiecie na końcu tekstu czytelnicy mogą głosować na zawodniczkę, która była najlepsza na tej pozycji.

To dopiero początek cyklu, w którym czytelnicy wybiorą najlepszą szóstkę polskiej ekstraklasy. W następnych dniach ukażą się kolejne teksty, gdzie będziecie mogli wybrać najlepsze atakujące, środkowe, przyjmujące i libero.

Rozgrywające nominowane do dream teamu Orlen Ligi czytelników WP SportoweFakty:

Micha Hancock (Impel Wrocław)

Można zaryzykować stwierdzenie, że jest najbardziej wszechstronną rozgrywającą polskiej ekstraklasy. Na tle innych siatkarek na swojej pozycji wyróżnia się zagrywką i atakiem. Hancock od początku podboju Orlen Ligi pokazywała, że lubi i umie mocno atakować z drugiej piłki, a kiwa tylko w ostateczności.

ZOBACZ WIDEO Real - Bayern. Monachijczycy mogą czuć się oszukani

Anna Kaczmar (Developres SkyRes Rzeszów)

W walce o 3. miejsce mogła sprawdzić się bezpośrednio z Michą Hancock, gdyż to właśnie Developres zdobył medal w walce z Impelem. Bez Anny Kaczmar ten sezon nie byłby dla rzeszowianek tak udany.

Kathleen Weiss (Tauron MKS Dąbrowa Górnicza)

Klub z Dąbrowy Górniczej zakontraktował ją w roli ratownika. Ten transfer okazał się strzałem w dziesiątkę. Z Weiss w składzie gra MKS-u była bardziej poukładana, niż na początku sezonu, gdy za rozegranie odpowiadały inne siatkarki.

Joanna Wołosz (Chemik Police)

Mistrzyni Polski sezonu 2016/2017. Doświadczenie w połączeniu z umiejętnościami pozwalało jej na umiejętnie kreowanie gry Chemika w drodze do obrony mistrzowskiego tytułu. Do tego swoją zagrywką sprawiała rywalkom duże problemy.

Marta Wójcik (Giacomini Budowlani Toruń)

Choć nie zdobyła najwięcej punktów spośród siatkarek Giacomini Budowlanych, to była jedną z liderek zespołu. W naszej redakcji nie brakowało głosów, że bez Wójcik beniaminek z Torunia nie zająłby 8. miejsca.

--> Głosuj również na najlepszą atakującą Orlen Ligi!

--> Głosuj również na najlepsze środkowe Orlen Ligi!

W następnych dniach ukażą się kolejne części dream teamu Orlen Ligi czytelników WP SportoweFakty:

Atakująca: 24 kwietnia br.
Środkowe: 25 kwietnia br.
Przyjmujące: 26 kwietnia br.
Libero: 27 kwietnia br.

Razem wybierzmy dream team Orlen Ligi! Wyniki opublikujemy w sobotę 29 kwietnia br.

Najlepszą rozgrywającą Orlen Ligi w sezonie 2016/17 była:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×