Kokpit Kibice

GKS Katowice z kompletem środkowych

Gdy inne kluby próżnują, GKS Katowice kompletuje skład. Drużyna z Katowic właśnie poinformowała o podpisania kontraktu z trzecim środkowym - Pawłem Pietraszko.
Nicole Makarewicz
Nicole Makarewicz
WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski

26-letni gracz będzie reprezentować barwy GKS-u przez kolejny rok. To będzie jego trzeci sezon na Śląsku.

- Cieszę się, że zostaję w Katowicach na trzeci sezon. Bardzo mi się tu podoba, bo z roku na rok wygląda to coraz lepiej, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i sportowym. Debiutancki sezon w PlusLidze był udany, ale jestem przekonany, że w kolejnych rozgrywkach będziemy w stanie ugrać jeszcze więcej - powiedział Paweł Pietraszko po podpisaniu rocznego kontraktu.

Zawodnik wraz z GKS-em rok temu wygrał rozgrywki I ligi. Klub bardzo chciał, by pozostał w Katowicach. - Może w ostatnim sezonie grał nieco mniej, ale wiele wnosił do zespołu i to często w sytuacjach trudnych, kryzysowych. Przez ostatnie dwa lata niejednokrotnie udowadniał, że potrafi zamieszać, chociażby swoją trudną zagrywką. To bardzo wartościowy zawodnik - zapewnił Dariusz Łyczko, menedżer sekcji siatkarskiej GKS-u Katowice.

Podpisanie kontraktu z Pietraszko zakończyło poszukiwanie środkowych na nowy sezon. Klub na środku siatki będą jeszcze reprezentować Emanuel Kohut Bartłomiej Krulicki i Tomasz Kalembka.

GieKSa poszukuje jednak młodych graczy. Wszyscy zawodnicy zainteresowani grą w rozgrywkach U-23 w sezonie 2017/2018 mogą zgłosić się na trening, który odbędzie się dnia 20 maja 2017 r. w Ośrodku Sportowym "Szopienice" przy ulicy ul. 11 Listopada 16. Osoby zainteresowane zachęcamy do wysłania siatkarskiego CV na adres trenera Przemysława Halapacza: przemyslaw.halapacz@gkskatowice.eu.

ZOBACZ WIDEO Serie A: Perugia bez szans w Trydencie

Czy przedłużenie kontraktu z Pawłem Pietraszko to dobry ruch?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf.własna, siatkowka.gkskatowice.eu

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×