WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Beniaminek z mistrzem na początek. Ogłoszono wstępny terminarz PlusLigi

Pierwsza kolejka nowego sezonu PlusLigi przyniesie m.in. starcie beniaminka, Aluron Virtu Warty Zawiercie z mistrzem Polski, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Tak wynika ze wstępnego terminarza przesłanego przez PLPS do klubów.
Krzysztof Sędzicki
Krzysztof Sędzicki
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala

Jest to jednak na razie terminarz wstępny i ramowy, więc wiele spotkań oraz terminów może jeszcze ulec zmianie. Jak się dowiedzieliśmy, korekty w terminarzu mogą wystąpić nawet jeszcze we wrześniu. Związane jest to przede wszystkim z dostępnością hal dla klubów PlusLigi.

Nowy sezon męskiej ekstraklasy rozpocznie się w ostatni weekend września. Pierwsza runda trwać będzie do końca grudnia, zaś cała faza zasadnicza ma zakończyć się w połowie kwietnia 2018 roku. Sześć pierwszych zespołów zagra o medale.

W sezonie 2017/2018 z PlusLigi spadną dwie drużyny, które po 30 kolejkach będą sklasyfikowane najniżej. Baraż z najlepszym zespołem pierwszej ligi rozegra klub, który przegra rywalizację (do dwóch zwycięstw) o 13. miejsce.

1. kolejka (30 września):

PGE Skra Bełchatów - Lotos Trefl Gdańsk
Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała
Asseco Resovia Rzeszów - Świętokrzyska Siatkówka (dawniej Effector) Kielce
Indykpol AZS Olsztyn - Espadon Szczecin
Cuprum Lubin - MKS Będzin
Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice
Łuczniczka Bydgoszcz - ONICO Warszawa

ZOBACZ WIDEO Rajd Polski rozpoczął się od wielkich grzmotów. Ulewa i grad nad Mikołajkami (WIDEO)

2. kolejka (4 października, środa):

Lotos Trefl Gdańsk - ONICO Warszawa
GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz
MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom
Espadon Szczecin - Cuprum Lubin
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - Indykpol AZS Olsztyn
BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel
PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie

3. kolejka (7 października):

Aluron Virtu Warta Zawiercie - Lotos Trefl Gdańsk
Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów
Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko-Biała
Cuprum Lubin - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
Cerrad Czarni Radom - Espadon Szczecin
Łuczniczka Bydgoszcz - MKS Będzin
ONICO Warszawa - GKS Katowice

4. kolejka (14 października):

Lotos Trefl Gdańsk - GKS Katowice
MKS Będzin - ONICO Warszawa
Espadon Szczecin - Łuczniczka Bydgoszcz
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - Cerrad Czarni Radom
BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel

5. kolejka (18 października, środa):

Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk
Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów
Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cerrad Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała
Łuczniczka Bydgoszcz - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
ONICO Warszawa - Espadon Szczecin
GKS Katowice - MKS Będzin

6. kolejka (21 października):

Lotos Trefl Gdańsk - MKS Będzin
Espadon Szczecin - GKS Katowice
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - ONICO Warszawa
BBTS Bielsko-Biała - Łuczniczka Bydgoszcz
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Czarni Radom
PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów

7. kolejka (28 października):

Asseco Resovia Rzeszów - Lotos Trefl Gdańsk
Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel
Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów
Łuczniczka Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
ONICO Warszawa - BBTS Bielsko-Biała
GKS Katowice - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
MKS Będzin - Espadon Szczecin

8. kolejka (4 listopada):

Lotos Trefl Gdańsk - Espadon Szczecin
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - MKS Będzin
BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa
PGE Skra Bełchatów - Łuczniczka Bydgoszcz
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom
Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn

9. kolejka (11 listopada):

Indykpol AZS Olsztyn - Lotos Trefl Gdańsk
Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów
Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel
Łuczniczka Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie
ONICO Warszawa - PGE Skra Bełchatów
GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
MKS Będzin - BBTS Bielsko-Biała
Espadon Szczecin - Świętokrzyska Siatkówka Kielce

10. kolejka (18 listopada):

Lotos Trefl Gdańsk - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin
BBTS Bielsko-Biała - Espadon Szczecin
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice
Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa
Jastrzębski Węgiel - Łuczniczka Bydgoszcz
Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin

11. kolejka (25 listopada):

Cuprum Lubin - Lotos Trefl Gdańsk
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn
Łuczniczka Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów
ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel
GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie
MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów
Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - BBTS Bielsko-Biała

12. kolejka (2 grudnia):

Lotos Trefl Gdańsk - BBTS Bielsko-Biała
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
PGE Skra Bełchatów - Espadon Szczecin
Aluron Virtu Warta Zawiercie - MKS Będzin
Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice
Asseco Resovia Rzeszów - ONICO Warszawa
Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz
Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom

13. kolejka (9 grudnia):

Cerrad Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk
Łuczniczka Bydgoszcz - Cuprum Lubin
ONICO Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn
GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów
MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel
Espadon Szczecin - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - PGE Skra Bełchatów
BBTS Bielsko-Biała - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

14. kolejka (23 grudnia):

Lotos Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
Jastrzębski Węgiel - Espadon Szczecin
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin
Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice
Cuprum Lubin - ONICO Warszawa
Cerrad Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz

15. kolejka (30 grudnia):

Łuczniczka Bydgoszcz - Lotos Trefl Gdańsk
ONICO Warszawa - Cerrad Czarni Radom
GKS Katowice - Cuprum Lubin
MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn
Espadon Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - Jastrzębski Węgiel
BBTS Bielsko-Biała - Aluron Virtu Warta Zawiercie
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów

16. kolejka (6 stycznia):

Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie
BBTS Bielsko-Biała - Jastrzębski Węgiel
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - Asseco Resovia Rzeszów
Espadon Szczecin - Indykpol AZS Olsztyn
MKS Będzin - Cuprum Lubin
GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom
ONICO Warszawa - Łuczniczka Bydgoszcz

17. kolejka (13 stycznia):

ONICO Warszawa - Lotos Trefl Gdańsk
Łuczniczka Bydgoszcz - GKS Katowice
Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin
Cuprum Lubin - Espadon Szczecin
Indykpol AZS Olsztyn - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
Asseco Resovia Rzeszów - BBTS Bielsko-Biała
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów

18. kolejka (20 stycznia):

Lotos Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie
PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel
ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
BBTS Bielsko-Biała - Indykpol AZS Olsztyn
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - Cuprum Lubin
Espadon Szczecin - Cerrad Czarni Radom
MKS Będzin - Łuczniczka Bydgoszcz
GKS Katowice - ONICO Warszawa

19. kolejka (2 lutego):

GKS Katowice - Lotos Trefl Gdańsk
ONICO Warszawa - MKS Będzin
Łuczniczka Bydgoszcz - Espadon Szczecin
Cerrad Czarni Radom - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
Cuprum Lubin - BBTS Bielsko-Biała
Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie

20. kolejka (10 lutego):

Lotos Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin
BBTS Bielsko-Biała - Cerrad Czarni Radom
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz
Espadon Szczecin - ONICO Warszawa
MKS Będzin - GKS Katowice

21. kolejka (17 lutego):

MKS Będzin- Lotos Trefl Gdańsk
GKS Katowice - Espadon Szczecin
ONICO Warszawa - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
Łuczniczka Bydgoszcz - BBTS Bielsko-Biała
Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle
Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów
Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel

22. kolejka (24 lutego):

Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów
Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cuprum Lubin
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz
BBTS Bielsko-Biała - ONICO Warszawa
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - GKS Katowice
Espadon Szczecin - MKS Będzin

23. kolejka (3 marca)

Espadon Szczecin - Lotos Trefl Gdańsk
MKS Będzin - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
GKS Katowice - BBTS Bielsko-Biała
ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle
Łuczniczka Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów
Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel
Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów

24. kolejka (7 marca, środa):

Lotos Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn
Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin
Jastrzębski Węgiel - Cerrad Czarni Radom
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Łuczniczka Bydgoszcz
PGE Skra Bełchatów - ONICO Warszawa
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice
BBTS Bielsko-Biała - MKS Będzin
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - Espadon Szczecin

25. kolejka (10 marca):

Świętokrzyska Siatkówka Kielce - Lotos Trefl Gdańsk
MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Espadon Szczecin - BBTS Bielsko-Biała
GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów
ONICO Warszawa - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Łuczniczka Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn

26. kolejka (17 marca):

Lotos Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom
Asseco Resovia Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz
Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa
Aluron Virtu Warta Zawiercie - GKS Katowice
PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin
ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Espadon Szczecin
BBTS Bielsko-Biała - Świętokrzyska Siatkówka Kielce

27. kolejka (24 marca):

BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów
MKS Będzin - Aluron Virtu Warta Zawiercie
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel
ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów
Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn
Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin

28. kolejka (30 marca): 

Lotos Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom
Cuprum Lubin - Łuczniczka Bydgoszcz
Indykpol AZS Olsztyn - ONICO Warszawa
Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice
Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Espadon Szczecin
PGE Skra Bełchatów - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała

29. kolejka (7 kwietnia):

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lotos Trefl Gdańsk
BBTS Bielsko-Biała - PGE Skra Bełchatów
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Espadon Szczecin - Jastrzębski Węgiel
MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn
ONICO Warszawa - Cuprum Lubin
Łuczniczka Bydgoszcz - Cerrad Czarni Radom

30. kolejka (14 kwietnia):

Lotos Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz
Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa
Cuprum Lubin - GKS Katowice
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin
Asseco Resovia Rzeszów - Espadon Szczecin
Jastrzębski Węgiel - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
Aluron Virtu Warta Zawiercie - BBTS Bielsko-Biała
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2017 w Polsce - kliknij i sprawdź jak kupić bilety >>>

Który z systemów rozgrywania fazy play-off jest lepszy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
luczniczkabydgoszcz.pl/inf. własna

Komentarze (1):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • cadi 0
    Odniosę się tylko do terminarza Zawiercia: Kolejna kompromitacja PZPS -u , jak co rok.Co rok beniaminek ,zamiast dostać na początek drużyny ze średniej półki ,to od razu dostaje mistrza ,wicemistrza i bęcki po 3-0 Ale z drugiej strony ,czego można oczekiwać od obecnych władz związku ,chyba tylko , że ....podadzą się do dymisji , a zastąpią ich ludzie kompetentni, z doświadczeniem , a nie stołkowcy , jak Papke ,czy Kasprzyk.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)