Marketingowe przeboje tygodnia: siatkarskie przesądy Chemika, czyli trening w męskim obuwiu

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Marcin Chyła / Na zdjęciu: siatkarki Chemika Police
WP SportoweFakty / Marcin Chyła / Na zdjęciu: siatkarki Chemika Police
zdjęcie autora artykułu

Zdążyliśmy ustalić, że kluby siatkarskie w Polsce nie do końca dobrze radzą sobie z marketingiem i social mediami. Postanowiliśmy jednak co tydzień zbierać najciekawsze inicjatywy.

Dzień meczowy i przesądy Agnieszki Bednarek-Kaszy i Katarzyny Gajgał-Anioł. Tradycyjnie z dużą dawką humoru. Na szczególną uwagę zasługuje historia o... braku obuwia na trening drugiej z wymienionych zawodniczek. Na szczęście sobie poradziła, choć... łatwo nie było!

Trefl Gdańsk po przegranym meczu z PGE Skrą Bełchatów wypuścił kulisy wyjazdowego półfinału. Film jest o tyle ciekawy, że zawiera czasy Andrei Anastasiego i dobrze przekazuje emocje, które towarzyszyły siatkarzom.

PGE Skra Bełchatów wypuściła serię krótkich filmików od swoich byłych zawodników, którzy życzą klubowi powodzenia w walce o mistrzostwo. Na Instagramie pojawiły się nagrania od Aleksandara Atanasijevicia, Dante Boninfante, Jurija Gladyra, Aleksy Brdjovicia czy Mariusza Marcyniaka.

Nie jest to co prawda akcja samego klubu, ale kibice siatkarskiego ŁKS-u Commercecon Łódź postanowili poprosić o wsparcie na meczu piłkarzy. Nie sposób było nie zauważyć tego własnoręcznie stworzonego banera, a jak wiemy po poniedziałkowej frekwencji - akcja przyniosła efekty.

Źródło artykułu: