MŚ 2018. Twitter po meczu Polska - Iran: pokazali klasę, niesamowity Kochanowski

Polscy siatkarze w kapitalnym stylu pokonali 3:0 groźnych rywali z Iranu, do tego uratowali trzeciego seta, choć przegrywali w nim 19:22. Siatkarski Twitter nie mógł nachwalić się gry zawodników Vitala Heynena.

Michał Kaczmarczyk
radość polskich siatkarzy Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: radość polskich siatkarzy

Profil siatkarskiej ekstraklasy zasłużenie gratulował zwycięzcom:

Pod wrażeniem zwycięstwa rodaków był nasz dziennikarz Krzysztof Kempski.

Takie słowa ze strony Ryszarda Boska, mistrza świata i olimpijskiego, dla siatkarzy powinny być szczególnie cenne.

Wyjątkowym kibicem spotkania w Warnie był prezes ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Sebastian Świderski. Dziennikarze, w tym Edyta Kowalczyk z "Przeglądu Sportowego", szybko wychwycili jego obecność.

Komentarz naszego dawnego kolegi z redakcji Michała Bieguna mówi chyba wszystko o pierwszym secie.

Po drugim secie było jeszcze lepiej, Kamil Składowski (rzecznik Polskiej Ligi Siatkówki) nie mógł nachwalić się gry Polaków.

Polacy w świetnym stylu odrobili straty w trzecim secie, tak to podsumował Łukasz Jachimiak ze Sport.pl:

Dziennikarz Weszło.com Leszek Milewski pokusił się o parafrazę znanego cytatu Gary'ego Linekera:

Bohaterem ostatnich akcji meczu był środkowy Jakub Kochanowski. Wielu twitterowiczów zachwycało się jego zagrywkami, w tym Grzegorz Zajchowski z Polsatu News.

Mecze Polaków na Mistrzostwach Świata można obejrzeć na żywo również w Internecie i na urządzeniach mobilnych za DARMO na kanale TVP 1, na platformie WP Pilot

Jak ocenisz grę polskich siatkarzy w meczu z Iranem w skali szkolnej?