Kontuzja Michała Kubiaka. Panasonic Panthers przegrali w półfinale Pucharu Cesarza

Michał Kubiak nabawił się kontuzji podczas półfinałowego meczu w Emperors Cup. Jego zespół Panasonic Panthers przegrał 2:3 z Toray Arrows i nie zagra o trofeum.

Dominika Pawlik
Michał Kubiak Newspix / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Michał Kubiak

W Japonii aktualnie trwa ligowa przerwa, ale nie oznacza to, że siatkarze mają wolne. Zespoły rywalizują w rozgrywkach Pucharu Cesarza. Ekipa Michała Kubiaka, czyli Panasonic Panthers miała trudną przeprawę w półfinale z Toray Arrows.

Jak poinformował w mediach społecznościowych Georges Matijasević, menadżer kapitana reprezentacji Polski, przyjmujący nabawił się kontuzji. W trzecim secie, kiedy Pantery prowadziły 2:0, Kubiak musiał opuścić boisku. Chodzi o uraz łydki.

Ostatecznie zespół polskiego zawodnika przegrał po tie-breaku i nie zagra w finale Emperors Cup.

Czy Panasonic Panthers zostaną mistrzami Japonii?