Puchar Świata siatkarzy. Polska - Rosja. "A może by tak wygrać ten turniej?", czyli Twitter po wygranej Biało-Czerwonych

Po dwóch dniach przerwy polscy siatkarze wrócili do gry i pokonali w Pucharze Świata reprezentację Rosji 3:1. Zobaczmy, jak wyglądały reakcje na ten wynik na Twitterze.

Krzysztof Sędzicki
siatkarze reprezentacji Polski Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: siatkarze reprezentacji Polski

Oczywiście radość bije od administratorów profilu Polskiego Związku Piłki Siatkowej, którzy podkreślają, że to piąte zwycięstwo Polaków w turnieju.

Grzegorz Wojnarowski, dziennikarz WP SportoweFakty, podsumował bilans meczów reprezentacji Polski z Rosją.

Kolejny dobry występ zaliczył Wilfredo Leon. Na to uwagę zwrócili Sara Kalisz ze Sport.pl oraz Piotr Złoch, autor podcastu "Szósty set".

Szybką analizę na swoim profilu wykonał dziennikarz Polsatu Sport, Jerzy Mielewski.

"Typowy klasyczny łamaniec", pisze Paweł Jaśkiewicz, komentator meczów Cerradu Enea Czarnych Radom. Chodzi o to, że Rosjanie wygrali pierwszego seta, a Polacy cały mecz.

I na koniec trener Jakub Bednaruk, tradycyjnie z przymrużeniem oka.