Liga Narodów. Kolejny pokaz siły reprezentacji Polski. Twitter zachwycony postawą Biało-Czerwonych

Polscy siatkarze w imponującym stylu pokonali reprezentacje Rosji 3:1, notując piąte zwycięstwo w rozgrywkach Ligi Narodów. Postawą naszej kadry po raz kolejny zachwyceni byli użytkownicy Twittera.

Adrian Nuckowski
reprezentanci Polski w meczu z Rosją Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: reprezentanci Polski w meczu z Rosją
Podrażnieni porażką w pierwszym secie Biało-Czerwoni w kolejnych partiach nie pozostawili wątpliwości swojemu rywalowi, wygrywając je kolejno do 19, 19, a w czwartej do 14! - Tak bezradnych Rosjan to widziałem....Nigdy!!! - napisał na swoim profilu Zbigniew Bartman.

Bardzo dobre spotkanie w szeregach polskiej reprezentacji rozegrał Maciej Muzaj. Polski atakujący zakończył udanym zagraniem na początku czwartego seta najciekawszą akcję meczu, co nie umknęło uwadze dziennikarce TVP Sport, Sarze Kalisz.

Po raz kolejny w tym elemencie zagrywki błyszczał Wilfredo Leon. Polski przyjmujący w dwóch rozegranych spotkaniach zanotował aż 20 bezpośrednich punktów w polu serwisowym!

Przyzwoity występ odnotował Michał Kubiak. Kapitan Biało-Czerwonych rozpoczął dosyć słabo, jednak od początku trzeciego prezentował swoją znakomitą dyspozycję. Zauważył to także dziennikarz WP SportoweFakty, Grzegorz Wojnarowski.