Liga Narodów. Takie akcje budują! Rosjanie bezradni w meczu z Polską [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Volleyball World  / Wilfredo Leon kończy długą wymianę w meczu z Rosją
Twitter / Volleyball World / Wilfredo Leon kończy długą wymianę w meczu z Rosją

W meczu Rosja - Polska nie brakowało efektownych akcji i wymian. Ekipa Biało-Czerwonych znów nie zawiodła w Lidze Narodów i pokonała Sborną w czterech setach.

Drużyna Vitala Heynena do sobotniej rywalizacji z rosyjską reprezentacją podeszła podbudowana szybkim triumfem z USA. Polska stanęła na wysokości zadania i odniosła w Rimini piąte zwycięstwo. Dzięki wygranej, ekipa Biało-Czerwonych objęła prowadzenie w Lidze Narodów.

Na twitterowym koncie Volleyball World udostępniono krótkie wideo z ostatniego pojedynku naszych siatkarzy. "Ta wymiana ma absolutnie WSZYSTKO" - czytamy w komentarzu.

Długą akcję zakończył potężnym atakiem znakomicie dysponowany Wilfredo Leon, który w meczu z Rosją zapisał na swoim koncie aż 25 "oczek". Sborna kompletnie nie radziła sobie z jego zagrywką. Przyjmujący na stronę przeciwników posłał aż siedem asów serwisowych i poprowadził Polskę do triumfu.

Teraz Polacy udają się na zasłużony odpoczynek, a kolejny mecz rozegrają w środę o godzinie 19:30. Przeciwnikiem naszych siatkarzy będzie Bułgaria, która po sześciu seriach gier zajmuje odległe, trzynaste miejsce w Lidze Narodów.

---> Liga Narodów. Vital Heynen o meczu z Rosją. "U wielu graczy widać progres. To dla mnie najważniejsze" ---> Liga Narodów. Kilka dni przerwy i wracamy do gry. Kiedy i z kim Polacy zagrają kolejny mecz? (terminarz)