Liga Narodów. Tabela po kolejnej demolce reprezentacji Polski

Siedem zwycięstw na osiem spotkań - tak wygląda sytuacja reprezentacji Polski praktycznie na półmetku zmagań w Lidze Narodów. W czwartek kadra Vitala Heynena bez straty seta uporała się z Holandią.
Dominika Pawlik
reprezentacja Polski Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: reprezentacja Polski

Biało-Czerwoni przegrali do tej pory tylko jedno spotkanie. Słowenia zwyciężyła 3:1. Poza tym po secie urwały nam Serbia oraz Rosja. Za to bez straty seta odprawiliśmy Włochy, Australię, USA, Bułgarię oraz w czwartek Holandię.

W czwartek były bardzo ekscytujące spotkania. Słoweńcy po tie-breaku pokonali Francuzów, pięć setów potrzeba było do rozstrzygnięcia spotkania Serbów z Irańczykami. Zwyciężyli ci pierwsi. Triumfowali też Rosjanie, Argentyńczycy, Brazylijczycy i Japończycy.

W piątek o godz. 21:00 przeciwnikami Polaków będą Brazylijczycy. To może być jedno z trudniejszych spotkań dla naszego zespołu podczas Ligi Narodów w Rimini. Po tym starciu znów będą mieć trzy dni przerwy.