Liga Narodów. Piękny, ciasny skos. Tak grają rywalki Polek [WIDEO]

Chinki w minionej kolejce pokonały w trzech setach Rosjanki i chcą w sobotę pójść za ciosem. To właśnie z faworyzowaną ekipą z Azji zmierzą się w weekend nasze siatkarki.

MB
Mecz Chiny - Rosja w Lidze Narodów Twitter / Volleyball World / Mecz Chiny - Rosja w Lidze Narodów
Chinki wciąż mają nadzieję, że zameldują się w najlepszej czwórce imprezy. Ich szanse w Lidze Narodów z pewnością przedłużyła ostatnia, piątkowa wygrana. Ekipa prowadzona przez Lang Ping pokonała Rosjanki bez straty seta.

Na twitterowym koncie Volleyball World udostępniono krótkie wideo z ostatniego spotkania Chiny - Rosja. Kamery zarejestrowały kapitalny atak z lewej flanki autorstwa Yingying Li, która huknęła po bardzo ciasnym skosie.

To właśnie Azjatki będą kolejnym przeciwnikiem Polek w Lidze Narodów. Zawodniczki z Państwa Środka znajdują się obecnie na piątej lokacie, a nasze siatkarki na dwunastej. Spotkanie Chiny - Polska odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00.

---> Liga Narodów. Wilfredo Leon: Wolne? Nie ma wolnego!