Nasze siatkarki robiły, co mogły i trzeba to docenić. Czas na oceny Polek po starciu z Włoszkami

Kto by się spodziewał, że Polki w meczu z Włoszkami obejmą prowadzenie i sprawią rywalkom aż tyle kłopotów (1:3). To było dobre spotkanie w wykonaniu podopiecznych Stefano Lavariniego. Czas ocenić nasze siatkarki.

Jakub Fordon
Jakub Fordon

Rozgrywająca:

Joanna Wołosz - 3,5*

Rozpoczęła mecz z wysokiego "c". W pierwszym secie świetnie uruchamiała zawodniczki, które błyszczały w ataku. Jednak im dłużej trwał mecz, tym można było mieć więcej zastrzeżeń. W ważnych piłkach wprowadzała koleżanki na minę, przydarzały jej się również błędy techniczne, a do tego dokładność jej wystaw nie stała na najwyższym możliwym poziomie.

* - skala ocen 1-6

Oglądaj siatkówkę kobiet w Pilocie WP (link sponsorowany)

Polub Siatkówkę na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (13)
 • Kazimierz Wieński Zgłoś komentarz
  Trener 2,5 za trzeci set
  • Katon el Gordo Zgłoś komentarz
   Nareszcie jakaś w miarę obiektywna ocena gry Wołosz. Do tej pory były jedynie peany na jej cześć.
   • Pstrągman Zgłoś komentarz
    żeby grać w reprezentacji trzeba coś dołożyć ekstra.Górecka oprócz jednego plasu w środek pod koniec 1 seta nic nie dała więcej , niż będące na boisku
    • Grieg Zgłoś komentarz
     @Legionowiak vel Husarzyk: Niestety Zuzanna zaliczyła też poważny błąd w przyjęciu w kluczowym momencie IV seta, gdy przewaga Włoszek rosła.
     • Legionowiak vel Husarzyk Zgłoś komentarz
      Ja nie mogę, ale ma bekę. Nie rozumiem, dlaczego jedna z moich ulubionych siatkarek, czyli Zuzanna Górecka, nie ma oceny. Dwa razy weszła na krótko, ale Zuzka zdobyła punkt, Zuza trochę
      Czytaj całość
      poprzyjmowała i jakoś dawała nadzieję. Zuzce chociaż można było ocenę 3 postawić, jeszcze bym to przeżył. Może jutro będzie inaczej, oby. Nie poddawaj się Zuzanno Górecka.