Kapitalne oceny Polek po awansie na Igrzyska Olimpijskie!

Po raz pierwszy od 2008 roku reprezentacja Polski kobiet zagra na Igrzyskach Olimpijskich! Podopieczne Stefano Lavariniego po szaleńczym starciu pokonały Włochy 3:1 i za ten wyczyn otrzymały bardzo wysokie oceny!

Janusz Siennicki

Rozgrywające:

Joanna Wołosz - 5.5
Katarzyna Wenerska - 4

Katarzyna Wenerska tym razem rozpoczęła mecz w podstawowym składzie, lecz po pewnym czasie została zmieniona przez doświadczoną Joannę Wołosz. Okazało się to prawdziwym "złotym strzałem" trenera Stefano Lavariniego - kapitan drużyny zaprezentowała ogromny spokój, prowadząc grę niczym prawdziwa dyrygentka i dokonując znakomitych wyborów w nerwowych końcówkach drugiego i trzeciego seta.

Przykre słowa Joanny Wołosz po meczu. Doprowadzili do tego "kibice"

Polub Siatkówkę na Facebooku
Komentarze (9)
  • Lena Opoldońska Zgłoś komentarz
    KOBIECY sport to nie sport . To walka z menstruacją, nastrojami i ograniczeniami fizycznymi. Kobieta jest najlepsza w prowadzeniu domu. Sport kobiecy to równouprawnieniowa fanaberia i targanie
    Czytaj całość
    się za włosy. Ale miło się ogląda jak nasze leją inne.
    • obiektywny Zgłoś komentarz
      Zgadzam się z niektórymi przedmówcami. W euforii po wygranej, oceniający zawyżyli oceny kilku zawodniczkom. Nadredaktor pisze "perfekcyjny" mecz Stysiak a co sądzić o popsutych,
      nieszczególnie trudnych kilku zagrywkach w jej wykonaniu, np. w ostatnim secie (chyba, że Siennicki nie zna znaczenia słowa "perfekcyjny"!)? Pani Magdo, i nie jest to hejt pod Pani adresem!
      • Kazimierz Wieński Zgłoś komentarz
        Niech policzą ile błędów niewymuszonych popełniła Stysiak w pierwszym secie ,to są profesjonalistki i od nich należy wymagać dobrej gry !!!!!
        • sato Zgłoś komentarz
          ocenianie jest błedem oceny są zawyżone i niepotrzebne po takim sukcesie l
          • Ebola Zgłoś komentarz
            Przepraszam co "wytrzymywała" pani Marysia S ? Przyjęcie zagrywki to recepta na zawał serca, dotyczy to nie tylko libero ale również pary przyjmujących. Przecież gdyby
            przyjęcie zagrywki było tylko o połowę lepsze to rozgrywająca nie musiała by narobić tyle kilometrów na tym małym boisku. Po za tym częściej można by było grac środkiem no i wystawa do ataku lub skrzydła była by innej jakości. Wiem że narażę się wielu ale obiektywnie patrząc na całość zawodów to pani Stenzel była najsłabszą libero. Ma momenty wybitne ale ostatnio "straciła czucie" w odbiorze i obronie. Swoją drogą odbiór w drużynie jest słaby, przykładem są zmiany na pozycji przyjmującej - wchodzi Szczygłowska (nominalna libero). Nerwy były ale przyjemność z oglądania was w akcji na żywo jeszcze większa.
            • Tomek1969 Zgłoś komentarz
              trochę zawyżone te noty,może z wyjątkiem Stysiak,ale nie codziennie wygrywa się awans na IO....