Słoweńskie media zareagowały na wielkie zwycięstwo z Polską

Reprezentacja Słowenii znalazła sposób na Polskę i pokonała ją 3:0 w ostatnim meczu pierwszego tygodnia Ligi Narodów. Zobacz, jak to spotkanie opisały tamtejsze media.

Jakub Fordon

Siol.net

"Polacy nie przyjechali na turniej w najlepszej formie. Nie sądziliśmy jednak, że Słoweńcy wygrają tak pewnie - w trzech setach po godzinie i 25 minutach gry! W 17 meczach z Polską, Słowenia zwyciężyła już 9 razy - podsumowała spotkanie strona siol.net.

"Nawet w jednym secie nie było dużej niepewności. Słoweńcy przez cały mecz kontrolowali wynik i doprowadzili do triumfu, a rywale momentami wyglądali na bezradnych. Najskuteczniejszy był Toncek Stern, zdobywca 20 punktów" - dodano.

Oglądaj siatkówkę mężczyzn w Pilocie WP (link sponsorowany)