Słoweńskie media zareagowały na wielkie zwycięstwo z Polską

Reprezentacja Słowenii znalazła sposób na Polskę i pokonała ją 3:0 w ostatnim meczu pierwszego tygodnia Ligi Narodów. Zobacz, jak to spotkanie opisały tamtejsze media.

Jakub Fordon
Jakub Fordon

Siol.net

"Polacy nie przyjechali na turniej w najlepszej formie. Nie sądziliśmy jednak, że Słoweńcy wygrają tak pewnie - w trzech setach po godzinie i 25 minutach gry! W 17 meczach z Polską, Słowenia zwyciężyła już 9 razy - podsumowała spotkanie strona siol.net.

"Nawet w jednym secie nie było dużej niepewności. Słoweńcy przez cały mecz kontrolowali wynik i doprowadzili do triumfu, a rywale momentami wyglądali na bezradnych. Najskuteczniejszy był Toncek Stern, zdobywca 20 punktów" - dodano.

Oglądaj siatkówkę mężczyzn w Pilocie WP (link sponsorowany)

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (3)
 • Dianagruba Zgłoś komentarz
  A ja się nadal pytam gdzie jest Kwolek i Szymura, Butrym to porażka.
  • Ksawery Darnowski Zgłoś komentarz
   Grbić popełnił mnóstwo błędów. Nietrafione zmiany, wystawienie rezerwowych na Slowenię, a dzień przed meczem ciężki siłowy trening, którym zabił świeżość i lekkość gry. W
   Czytaj całość
   rezultacie Polacy zagrali najsłabszy mecz na tym turnieju.
   • Ajk Zgłoś komentarz
    Mają prawo się chwalić i cieszyć,dzisiaj nawet nie było widać po naszej reprezentacji chęci do gry...masakrycznie ciężko się to oglądało inaczej jak się przegrywa po zaciętej walce
    Czytaj całość
    a tutaj we wszystkim byli gorsi