Tym razem byliśmy łaskawi. Oceny Polaków za mecz z Brazylią

Reprezentacja Polski przegrała z Brazylią 1:3 w ostatnim meczu turnieju Ligi Narodów w Fukuoce. Redaktorzy portalu WP SportoweFakty tym razem okazali się wyjątkowo łaskawi dla naszych siatkarzy, chociaż nie wszystkim się upiekło.

Jacek Pawłowski
Jacek Pawłowski

Rozgrywający:

Marcin Janusz - 3

Jan Firlej - 3,5

Z dwójki rozgrywających to Marcin Janusz ma być tym podstawowym, jednak przeciwko Brazylijczykom nasz rozgrywający zaprezentował się zdecydowanie poniżej możliwości. Postanowiliśmy nieco przymknąć oko na jego słabszą dyspozycję i przyznać nieco naciąganą trójkę. Nie mogliśmy jednak oprzeć się wrażeniu, że pod batutą Janusza Firleja gra Biało-Czerwonych wyglądała nieco lepiej. Więcej czasu na boisku spędzał 29-latek, którego Nikola Grbić chce chyba budować i zgrywać z zespołem przed najważniejszą częścią sezonu. To w pełni zrozumiałe, bowiem jak przegrywać i popełniać błędy to kiedy, jak nie teraz.

Oglądaj siatkówkę mężczyzn w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy zgadzasz się z ocenami redakcji dla polskich siatkarzy za mecz z Brazylią?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (2)
 • gogo Zgłoś komentarz
  Kaczmarek to już od jakiegoś dłuższego czasu najsłabszy element zespołu, i nie widzę progresu. Nawet jak zmienia Kurka próbuje się pobudzić bawieniem włosami czy nosem ale nic mu nie
  Czytaj całość
  pomaga .
  • Dianagruba Zgłoś komentarz
   Semeniuk najlepiej przyjmował. Ile razy Fornal był zablokowany. Jak Fornal nie trafił zagrywką to Swendrowski mówił, że Brazylijczyk się uchylił.Żenada.