Antyszóstka 17. kolejki Orlen Ligi według portalu SportoweFakty.pl

Redakcja portalu SportoweFakty.pl wybrała najsłabszą szóstkę 17. kolejki Orlen Ligi. Zobaczcie, które zawodniczki zagrały poniżej oczekiwań.

 Redakcja
Redakcja

Rozgrywająca: Katarzyna Nadziałek (PGNiG Nafta Piła)
Rozgrywająca pilskiej drużyny po raz kolejny w tym sezonie nie pomogła PGNiG Nafcie swoją grą, tym razem podczas starcia z Developresem SkyRes Rzeszów. 27-letnia siatkarka często gubiła się w próbach oszukania bloku rywalek.


Niejednokrotnie sama popełniała błędy własne przez nieskuteczne ataki i kiwnięcie z drugiej piłki oraz podwójne odbicia. Jej zespół siedmiokrotnie tracił bezpośrednio punkty z ataku i był blokowany 12 razy. Ten fakt nie jest najlepszą rekomendacją gry Katarzyny Nadziałek w ostatniej kolejce Orlen Ligi.

Polub Siatkówkę na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (5)
 • Znawca Siatkówki Zgłoś komentarz
  A może że jesteś związany uczuciowo z zawodniczką której bronisz, stajesz się mało obiektywny.
  • Znawca Siatkówki Zgłoś komentarz
   Dariusz widziałem oba mecze (w Pile i w Legionowie) i wiem o czym pisze, libero nie ocenia się tylko po przyjęciu ale jest jescze kilka aspektów jak obrona, dogranie
   • Znawca Siatkówki Zgłoś komentarz
    A mi się wydaje, że w porównaniu do reszty libero w tej lidze, Pawluszkowa gra równo - bardzo źle. Zestawienie zarównie jej jak i wystawiającej Nadziałek w Antyszóstce OrlenLigi powinno
    Czytaj całość
    być cotygodniowe. Panie Dariuszu chyba Pan nie jest najbardziej obiektywny do libero Nafty nie jest.
    • Bellini Zgłoś komentarz
     Mocno przesadzone to zestawienie jak dla mnie