Orły nie wytrzymały galaktycznego poziomu. Oceny polskich siatkarzy po meczu z Francuzami według WP SportoweFakty

W półfinale turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, reprezentacja Polski przegrała w trzech setach z Francuzami. Zobaczcie, jak oceniliśmy postawę naszych siatkarzy!

Redakcja
Redakcja

Oceny Polaków za mecz z reprezentacją Francji (w skali 1-6, ocena wyjściowa - 3):
Grzegorz Łomacz - 3,5

Przez pierwsze dwa sety rozgrywający reprezentacji Polski spisywał się naprawdę dobrze. Grzegorz Łomacz posyłał piłki we wszystkie strefy boiska, często korzystał z usług środkowych, a jego zagrania były nie do rozszyfrowania przez francuskich blokujących. W jego grze coś zacięło się w trzeciej partii. Zawodnik nie był już tak efektywny, a do tego grał schematycznie. Właśnie w tym momencie na boisku pojawił się Fabian Drzyzga.

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie

Który zawodnik reprezentacji Polski był najlepszy w meczu z Francuzami?

Polub Siatkówkę na Facebooku
Komentarze (14)
  • Chrisrks Zgłoś komentarz
    Brakowało mi wczoraj większej ilości podbitych piłek w obronie,skutecznego bloku i lepszej gry Mateusz Miki.Graliśmy dobrze ale "żabojady" mieli większą ilość atutów.Dziś puknąć
    Czytaj całość
    szwabów i jedziemy do Japonii.
    • lewap90 Zgłoś komentarz
      Po raz kolejny w decydującym meczu zawiódł Kurek. Jest świetnym atakującym, ale już któryś raz z kolei zawodzi. Mika grał rewelacyjnie. Tylko ten ostatni atak w 2 secie... Naszą
      największą bolączką w tym sezonie był i jest blok, a raczej jego brak. Bieniek świetny w ofensywie, ale w bloku jest wiatrakiem. Kłos tak samo słabo. Jednak Francuzi w tym meczu w bloku wypadli niewiele lepiej. A czym przegraliśmy? Przegraliśmy obroną. Jakie 4 dla Wojtaszka? nie bronił nic. Całą drużyna nie broniła. Wystarczyło, żeby w 2 pierwszych setach podbić choć jeden atak więcej. Dziś musimy wygrać z niemcami. Panowie: "Do góry łeb"!
      • ALICE Zgłoś komentarz
        Bravo kibice Bravo?Potraficie tylko tyłki im obrobic bo przegrali a bo to brak Mariusza,Gumy,Winiara.Zagrali przepiękny mecz w dwóch setach zabrakło po prostu szczęścia w trzecim Francuzi
        zagrali na naszych nerwach i gra się posypala.Czy nie widzieliście co zrobił atakujący Francji żeby wkurzyc Michała!To samo bylo z Niemcami Heinen celowo robił burdy żeby nas wkurzyc i to sie im udaje.Psychiczne obciążenie bo jesteśmy MISTRZAMI ŚWIATA niestety gra na ich emocjach nie przekłada się na dobrą grę.Oglądajcie mecze z uwagą i bądźcie PRAWDZIWYMI KIBICAMI!
        • Mariusz Wójcik Zgłoś komentarz
          porazka; serwis zenada , bledy w odbiorze,bledy w ataku ,brak bloku, brak checi do gry i poswiecenia. Z taka gra gdzie nie potrafia zaserwowac, zablokowac lub odebrac prostej pilki zaden nie
          zasluguje na gre w reprezentacji
          • gogo Zgłoś komentarz
            Zupełnie nie rozumiem na jakiej podstawie Bieniek jest chwalony za zagrywkę , owszem silna ale 100% swoich serwisów kierował w libero Grebennikowa, który odbierał w punkt ???? Możdżonek
            wszedł w samej końcówce ostatniego seta i miał więcej punktowych bloków niż nasi dwaj środkowi przez cały mecz, a to chyba o czymś świadczy !!!!! To jest właśnie inteligencja przy siatce !!!!
            • elfi500 Zgłoś komentarz
              Pan Kubiak powinien skoncentrować się dobrym przyjęciu, bo było mizerne a nie na budowaniu emocji pod siatką
              • Trafo14 Zgłoś komentarz
                Dostali tskie baty jak nasi tandetni pilkarze masakra nic wczoraj nie pokazali
                • marbet70 Zgłoś komentarz
                  Wlazły jest lepszy od Kurka, szkoda, że nie gra w reprezentacji
                  • LoginMJ Zgłoś komentarz
                    jeszcze wszystko przed nami . Jutro wygrywamy i lecimy na zawody w maju i tam jest ostatnia szansa ,, Po Krawędzi , ale do końca" trzymać kciuki
                    • gregory62 Zgłoś komentarz
                      Co się odwlecze to nie uciecze jutro będzie 3-1 dla Polski!!!
                      • Hail Zgłoś komentarz
                        Mateusz Mika pomylił się tylko dwa razy. Taak, szkoda że obydwa te ataki były przy piłce setowej. Dlaczego Łomacz posyłał mu najważniejsze piłki widząc, że ten gra niepewnie nie