Gwiazdy, które błyszczały cały rok. Szóstka Ligi Siatkówki Kobiet 2017 roku według portalu WP SportoweFakty

Redakcja portalu WP SportoweFakty wybrała najlepszą szóstkę rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet w 2017 roku. Zobacz, które siatkarki zapracowały na uznanie w oczach naszych dziennikarzy.

Jacek Pawłowski
Jacek Pawłowski

Rozgrywająca: Anna Kaczmar (Developres SkyRes Rzeszów)

Wcześniej była niedoceniana, ale w ostatnich dwunastu miesiącach potwierdziła, że jest jedną z czołowych rozgrywających w Lidze Siatkówki Kobiet. Redaktorzy portalu WP SportoweFakty na zakończenie minionego sezonu wybrali ją do szóstki rezerwowych. Swoją postawą w trwających rozgrywkach, Anna Kaczmar potwierdziła, że zdobyte doświadczenie z czasem owocuje. 

Która z zawodniczek zasłużyła na tytuł MVP LSK 2017?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (9)
 • fakiewicz Zgłoś komentarz
  marekwyszosiat... masz swoje zdanko, szanuję twoją "wizję" tematu... Ja mam swoją optykę... i tym bardziej ją szanuję.... Powodzenia !!!
  • fakiewicz Zgłoś komentarz
   Strasz, to- obok Witkowskiej- najlepsza libero w LSK. Dopiero w ŁKSie 'panna' zaczęła oddychać pełną persią. Mędrzyk... w Impelu jeszcze grała; dziś jedynie dyskutuje i narzeka.
   Czytaj całość
   Kąkolewska wykorzystuje wzrost, głównie w bloku, ale brak jej uderzenia- bomby. Zdecydowanie potrzebna 'siłka'. Zmarnowała kilka sezonów, grając we Wrocku. Grobelna... dziewczyna z talentem i charakterem. Ewidentnie rozwija się. Króluje w ataku... Przy co raz słabszej dyspozycji Zaroślińskiej, Grobelna nie ma konkurencji. Podejrzewam, iż to jej ostatni sezon w naszej lidze.
   • Maciej Nawrot Zgłoś komentarz
    dla mnie żałosne wyniki u libero LIBERO NUMER 1 W POLSCE JEST MARIA STENCEL!!!! Do tego Helen Rousseaux jest najlepszą a Mędrzyk na ławkę rezerwowych... przykre jest to, że Kąkolewska
    Czytaj całość
    jest w Budowlanych.... ponieważ ma tak żenującą rozgrywającą, że nie rozwija skrzydeł tak jak powinna...