Play-off coraz bliżej, a loty niskie. Antyszóstka 18. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet

W ostatnim tygodniu ekstraklasa siatkarek zaoferowała nam kilka dość zjadliwych widowisk i małe niespodzianki. Temperatura rośnie w miarę zbliżania się do końca fazy zasadniczej, ale chyba nie wszystkie zawodniczki ją czują.

Michał Kaczmarczyk
Michał Kaczmarczyk
Danica Radenković

Rozgrywająca: Danica Radenković (Polski Cukier Muszynianka Muszyna) [2]

Ocena rozgrywającej zawsze jest trudna i naznaczona subiektywizmem. Mieliśmy na tej pozycji kilka innych możliwych wyborów, padło na Serbkę kierującą poczynaniami Polskiego Cukru Muszynianki. Radenković nie miała lekko, jeśli chodzi o piłki dostarczane przez własne przyjmujące, ale siatkarki Trefla Proximy Kraków zdecydowanie zbyt często blokowały ataki muszynianek (14 razy).

Do tego przyjezdne pozwoliły sobie aż na 14 błędów w ataku. Szczególnie raziła współpraca Danicy Radenković z atakującymi, żadna z nich nie przekroczyła nawet 30 procent skuteczności w ataku.

* liczba nominacji do Antyszóstki kolejki w sezonie 2017/2018 Ligi Siatkówki Kobiet 

Który zespół spisał się najsłabiej w tej kolejce LSK?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (2)
 • Demostenes Zgłoś komentarz
  Przy okazji chciałem bardzo podziękować i pogratulować panu prezesowi MKS Dąbrowa Górnicza za pełne zrealizowanie zapowiadanego planu naprawczego sytuacji klubu. Strategia udała się
  Czytaj całość
  doskonale tym bardziej, że klub obchodzi 25 lecie. Gratulacje!
  • mirmur Zgłoś komentarz
   Autorzy tego portalu biorący się za ocenę zawodniczek na naj i te mniej naj na podstawie występu w jednym niejednokrotnie meczu uważam za bardzo krzywdzące. To niczemu nie służy a wręcz
   Czytaj całość
   odwrotnie. A tak na marginesie ocena jakiej poddawane są zawodniczki nie oddaje skuteczności zawodniczek, bo gdy porówna się ze skutecznością procentową jaka znajduje się na stronie LSK to wygląda to zupełnie inaczej.