Biało-czerwoni rozpoczynają walkę w LŚ: Polska - Brazylia na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Kinga Popiołek
Kiepskie otwarcie zanotowali Polacy, Canarinhos wygrali 3:1, w czwartym secie pogrom: 25:15.
Skomentuj 0
Totalny chaos w wykonaniu Polaków, piłka meczowa dla Brazylii.
Skomentuj 0
Leandro Vissotto zablokowany! Niestety, po chwili Możdżonek zepsuł zagrywkę i Canarinhos brakuje tylko czterech punktów do zamknięcia meczu.
Skomentuj 0
Krótka w wykonaniu Fabiana Drzyzgi i Marcina Możdżonka przyniosła 12. punkt biało-czerwonym.
Skomentuj 0
Sytuacja na boisku coraz bardziej dramatyczna: osiem punktów przewagi Brazylijczyków.
Skomentuj 0
  • Na boisku pojawił Michał Winiarski, 11:19.
    Skomentuj 0
    Na boisku ponownie pojawił się Dawid Konarski w miejsce Zbigniewa Bartmana, a Fabian Drzyzga zmienił Łukasza Żygadłę, 9:17.
    Skomentuj 0
    Lucas zablokował Zbigniewa Bartmana i Kanarkowi prowadzą 16:9 na drugiej przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    Cisza zalega na w hali Torwar po udanych akcjach Brazylijczyków, których jest coraz więcej, 9:14.
    Skomentuj 0
    Wideoweryfikacja przyznała punkt Polakom, ale z prezentu nie skorzystał Bartosz Kurek posyłając zagrywkę w aut, 8:13.
    Skomentuj 0
    Coraz pewniej i spokojniej poczynają sobie Brazylijczycy, a biało-czerwoni popełniają niewymuszone błędy, 6:11.
    Skomentuj 0
    Leandro Vissotto "wrócił" do gry, 4:9.
    Skomentuj 0
    Po błędach Polaków Canarinhos prowadzą 8:4 na pierwszej przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    Uwagi szkoleniowca częściowo pomogły: Polacy odrobili 2 oczka straty, ale zagrywkę zepsuł Andrzej Wrona. Na nasze szczęście to samo zrobili rywale, 4:5.
    Skomentuj 0
    Podobnie jak w trzecim secie, początek nie najlepszy, 1:4. Interweniuje Andrea Anastasi.
    Skomentuj 0
    1:1 po bloku na Michale Kubiaku.
    Skomentuj 0
    W czwartej odsłonie na boisku pozostał Andrzej Wrona.
    Skomentuj 0
    Pierwszego setbola Canarinhos obronili, ale przy drugim pomylił się w zagrywce Lucas i to Polacy wygrali 25:22!
    Skomentuj 0
    Wallace zablokowany przez Marcina Możdżonka i piłka setowa dla reprezentacji Polski!
    Skomentuj 0
    O czas poprosił Bernardo Rezende a z trybun niesie się chóralne: Polska, biało-czerwoni!
    Skomentuj 0
    Potrójny blok biało-czerwonych (Żygadło, Możdżonek, Kubiak) i dwa punkty przewagi w końcówce trzeciego seta, 23:21!
    Skomentuj 0
    Brazylijczycy wyrównali, a w kolejnej akcji Michał Kubiak sprytnie wypchnął piłkę i zdobył punkt.
    Skomentuj 0
    Michał Kubiak nie wstrzymał ręki przy ataku i kolejne prowadzenie Polaków! 21:20.
    Skomentuj 0
    A Lucarelli spokojnie wepchnął piłkę na niepilnowany fragment boiska, 20:20. Tymczasem Bernardo Rezende dokonał podwójnej zmiany i wpuścił na plac gry Wallace'a i Williama.
    Skomentuj 0
    Polacy wciąż walczą: Andrzej Wrona zablokował Vissotto! 20:19.
    Skomentuj 0
    Po raz drugi na boisku Andrzej Wrona w miejsce Nowakowskiego. A Brazylijczycy po ataku Leandro Vissotto objęli prowadzenie 19:18.
    Skomentuj 0
    Błąd Piotra Nowakowskiego spowodował, że z przewagi czteropunktowej zrobił się remis, 18:18.
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek nad potrójnym blokiem Brazylijczyków! 18:16.
    Skomentuj 0
    Bliski asa serwisowego był Michał Kubiak. Piłka jednak wylądowała w aucie, 17:15.
    Skomentuj 0
    Po prostym błędzie Polaków szybka rehabilitacja, 17:14.
    Skomentuj 0
    Pomylił się w ataku Leandro Vissotto i Polacy prowadzą 16:12 - to najwyższe prowadzenie biało-czerwonych w spotkaniu!
    Skomentuj 0
    Bruno Rezende wpadł w siatkę i kolejne oczko na koncie Polaków, 14:12.
    Skomentuj 0
    Udana kontra Polaków, skutecznie z prawej strony Zbigniew Bartman i już 13:10 dla nas!
    Skomentuj 0
    Pomylił się w ataku Dante Amaral, dzięki czemu biało-czerwoni prowadzą 12:10.
    Skomentuj 0
    W polu zagrywki ponownie Bartosz Kurek, jednak tym razem serwis nie był tak skuteczny, 10:10.
    Skomentuj 0
    Leandro Vissotto zablokowany! Prowadzenie Polaków 10:9 i czas dla Bernardo Rezendego.
    Skomentuj 0
    Lucarelli nie poradził sobie z zagrywką Bartosza Kurka i remis, 9:9.
    Skomentuj 0
    Kolejne punkty uciekają biało-czerwonym, 7:9.
    Skomentuj 0
    Po raz kolejny na przerwie technicznej prowadzą Canarinhos, 8:6.
    Skomentuj 0
    Dante pomylił się w polu serwisowym, następnie Lucarelli nie trafił w blok i już tylko punkt przewagi Brazylii, 5:6.
    Skomentuj 0
    Po wznowieniu gry obraz gry Polaków nie ulega na razie poprawie, 0:3 w trzecim secie i szybka reakcja Andrei Anastasiego.
    Skomentuj 0
    Przed siatkarzami 10-minutowa przerwa.
    Skomentuj 0
    Lucas Saatkamp i krótka przesunięta w jego wykonaniu spowodowały, że Canarinhos objęli prowadzenie w meczu 2:0.
    Skomentuj 0
    I po raz kolejny z prawego skrzydła huknął Leandro Vissotto a Brazylijczycy mają piłkę setową, 19:24.
    Skomentuj 0
    Leandro Vissotto niepowstrzymany po raz kolejny - Brazylia coraz dalej, 18:23.
    Skomentuj 0
    Łukasz Żygadło chciał przechytrzyć Dantego, ale doświadczony zawodnik nie dał się pokonać. Polacy przegrywają 17:22 a o czas poprosił szkoleniowiec Anastasi.
    Skomentuj 0
    Brazylijczycy nie mają specjalnych problemów z przyjmowaniem naszych nawet najmocniejszych zagrywek, z kolei Leandro Vissotto nie ma problemów z umieszczaniem piłek w boisku po stronie Polaków.
    Skomentuj 0
    Andrzej Wrona zmienił na boisku Piotra Nowakowskiego.
    Skomentuj 0
    Po błędach biało-czerwonych rywale odskoczyli na 4 punkty, 16:20.
    Skomentuj 0
    Pomylił się w ataku Dante Amaral, a asa serwisowego posłał Zbigniew Bartman i już tylko punkt straty do podopiecznych Rezendego, 16:17!
    Skomentuj 0
    Leandro Vissotto pomału staje się katem Polaków, 14:17.
    Skomentuj 0
    Na drugiej przerwie technicznej Brazylijczycy prowadzą 16:13.
    Skomentuj 0
    Bruno Rezende wyczyścił siatkę swoim kolegom z drużyny i Kanarki mają już 3 punkty przewagi, 12:15.
    Skomentuj 0
    Bardzo długa wymiana piłek zakończyła się punktem biało-czerwonych po ataku Zbigniewa Bartmana.
    Skomentuj 0
    Polacy walczą o to, żeby rywale nie odjechali im za daleko. W ataku dobrze spisał się Bartosz Kurek.
    Skomentuj 0
    Lucarelli szczęśliwie w aut zagrywką, 8:11.
    Skomentuj 0
    Znowu nie najlepszy moment gry biało-czerwonych. Do akcji wkracza Andrea Anastasi, 7:10.
    Skomentuj 0
    Zbigniew Bartman obił podwójny blok Canarinhos i na tablicy świetlnej remis, 7:7.
    Skomentuj 0
    Na nasze szczęście Vissotto nie jest nieomylny - w polu zagrywki dość często popełnia błędy, 6:7.
    Skomentuj 0
    Kolejny dobry atak w wykonaniu Lucarellego - siatkarz sprawia wrażenie, że zapomniał o "czapach" z pierwszej partii.
    Skomentuj 0
    W pojedynku 1:1 Łukasz Żygadło był bez szans z Vissotto, 3:5.
    Skomentuj 0
    Bardzo skuteczny w ataku, po raz kolejny, Leandro Vissotto, 2:4.
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek autorem pierwszego punktu dla Polski, 1:2.
    Skomentuj 0
    Drugą partię od asa serwisowego rozpoczął Ricardo Lucarelli.
    Skomentuj 0
    Marcin Możdżonek nie trafił w ostatniej akcji w boisko, przez co to Canarinhos objęli prowadzenie w meczu 1:0.
    Skomentuj 0
    Po wielu nieudanych próbach Ricardo Lucarelli przełamał się i pokonał polski blok. Dla nas nie jest to najszczęśliwszy moment, 21:23.
    Skomentuj 0
    Szał radości w wykonaniu Edera, któremu udało się zablokować Bartosza Kurka.
    Skomentuj 0
    Cały czas toczy się walka punkt za punkt, 21:21.
    Skomentuj 0
    Dawid Konarski w miejsce Michał Kubiaka i mamy debiut w biało-czerwonych barwach podczas Ligi Światowej!
    Skomentuj 0
    W polu zagrywki biało-czerwonych pojawił się natomiast Michał Ruciak. Zmiana zadaniowa nie przyniosła rezultatu i mamy remis, 20:20.
    Skomentuj 0
    Na boisku pojawił się nasz dobry znajomy, Luiz Felipe Fonteles, 19:19.
    Skomentuj 0
    A Piotr Nowakowski spokojnie na siatce doprowadził do remisu, 18:18.
    Skomentuj 0
    I po przewadze Polaków. Na brazylijski blok nadział się Zbigniew Bartman.
    Skomentuj 0
    Podwójna zmiana w zespole Brazylii: William i Wallace na placu gry.
    Skomentuj 0
    Lucas z krótkiej zaskoczył Piotra Nowakowskiego.
    Skomentuj 0
    Po wznowieniu gry Canarinhos odrabiają straty, 16:15.
    Skomentuj 0
    16:13 dla Polaków po krótkiej przesuniętej Marcina Możdżonka.
    Skomentuj 0
    Bruno odważnie na prawe skrzydło do Leandro Vissotto, ale w kolejnej akcji rewanż biało-czerwonych po ataku Michała Kubiaka, 15:13.
    Skomentuj 0
    Fatalnie w polu zagrywki spisują się Brazylijczycy, 12:10.
    Skomentuj 0
    Lucarelli w szoku po tym, jak nadział się na potrójny blok Polaków.
    Skomentuj 0
    Pierwsze prowadzenie Polaków po tym, jak Bruno Rezende wpadł w siatkę, 10:9.
    Skomentuj 0
    Tym razem time-out na prośbę Rezendego.
    Skomentuj 0
    Remis 9:9 po bloku biało-czerwonych na Lucarellim!
    Skomentuj 0
    Polacy odrabiają straty, ale z sędziowską decyzją nie zgodził się Bernardo Rezende i poprosił o challenge. Sędzia zmienił decyzję, ale z piłki nie skorzystał Vissotto zagrywając w taśmę.
    Skomentuj 0
    Tuż po przerwie Bartosz Kurek przebił się przez potrójny blok Brazylii!
    Skomentuj 0
    Canarinhos dość pewnie czują się na Torwarze i to oni prowadzą na pierwszej przerwie technicznej trzema punktami.
    Skomentuj 0
    I blok biało-czerwonych na Lucarellim! 5:7
    Skomentuj 0
    A na siatce Marcin Możdżonek przechytrzył Edera, 4:7.
    Skomentuj 0
    Pierwszy punkt zdobyty przez Polaków a jego autorem Michał Kubiak, 3:6.
    Skomentuj 0
    Błąd biało-czerwonych - przy stanie 2:6 o czas poprosił Andrea Anastasi.
    Skomentuj 0
    Po atakach Leandro Vissotto i przesuniętej krótkiej Brazylijczycy wysunęli się na prowadzenie 4:2.
    Skomentuj 0
    Zaczęli! W pierwszych akcjach punkty zdobywają Brazylijczycy: oni atakują i oni zapewniają oczka biało-czerwonym po autowych zagrywkach, 2:2.
    Skomentuj 0
    Wyjściowe szóstki Brazylia: Bruno, Eder, Visotto, Lucarelli, Lucas, Dante, Mario (libero) Polska: Nowakowski, Kurek, Bartman, Żygadło, Kubiak, Możdżonek Zatorski (libero)
    Skomentuj 0
    Mazurek Dąbrowskiego odśpiewany a capella przez kilka tysięcy widzów na Torwarze zrobił duże wrażenie!
    Skomentuj 0
    Skończyła się rozgrzewka, czas na hymny Brazylii i Polski.
    Skomentuj 0
    Trwa rozgrzewka obu drużyn, a trybuny na Torwarze niespiesznie się zapełniają.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Bilans spotkań pomiędzy reprezentacjami Polski i Brazylii nie jest korzystny dla biało-czerwonych: na 33 oficjalne mecze aż w 25 triumfowali Canarinhos.