autor:
Kinga Popiołek
Przypominamy, że w sobotę o godzinie 20:00 Polacy zagrają z Francją !
Skomentuj 0
Środkowy Łukasz Wiśniewski wszedł na boisko i zakończył spotkanie asem serwisowym ! Polska wygrywa 3:1 (25:22, 25:15, 22:25, 25: 21) !!
Skomentuj 0
(25:22, 25:15, 22:25, 22:21) Punkt dla gości zdobywa Emre Batur
Skomentuj 0
(25:22, 25:15, 22:25, 21:18) Tym razem to zespół Turecki popełnia błąd - Can Ayvazoglu atakuje w aut
Skomentuj 0
(25:22, 25:15, 22:25, 19:18) Michał Winiarski popełnia błąd w ataku. Trener Andrea Anastasi wykorzystuje przerwę, aby uspokoić grę drużyny
Skomentuj 0
(25:22, 25:15, 22:25, 19:15) Michał Ruciak wchodzi na boisko i zdobywa punkt zagrywką !
Skomentuj 0
  • (25:22, 25:15, 22:25, 18:15) Michał Winiarski uderza w dziurę w bloku ustawionym prze Turków
    Skomentuj 0
    (25:22, 25:15, 22:25, 16:13) Niesamowitą obroną popisał się nasz libero Paweł Zatorski. Środkowy z Turcji popełnił prosty błąd na siatce. Druga przerwa techniczna przy prowadzeniu Polaków.
    Skomentuj 0
    (25:22, 25:15, 22:25, 14:11) Trzeci punkt z rzędu zapisał na swoim koncie Bartosz Kurek. Kibice w ERGO Arenie znowu są w dobrych humorach. Przerwa za życzenie trenera reprezentacji Turcji
    Skomentuj 1
    Skomentuj 0
    (25:22, 25:15, 22:25, 12:11) Polacy wychodzą na prowadzenie ! Bartosz Kurek popisuje się niezwykle mocnym atakiem
    Skomentuj 0
    (25:22, 25:15, 22:25, 10:11) Winiar naprawia swój wcześniejszy błąd w przyjęciu i posyła asa serwisowego
    Skomentuj 1
    • TNT Zgłoś komentarz
      Trzeba to powiedzieć otwarcie. Jakikolwiek medal na tej imprezie będzie sukcesem.
      (25:22, 25:15, 22:25, 7:10) Michał Winiarski zastąpił Michała Kubiaka. Jednak Winiar nie radzi sobie z przyjęciem piłki i tracimy kolejny punkt. Trener Anastasi wziął czas
      Skomentuj 0
      (25:22, 25:15, 22:25, 7:8)  Polacy stracili wypracowaną przewagę. Michał Kubiak został zablokowany. Polacy nie pokazują już takiej pewności jak w początkowych dwóch partiach
      Skomentuj 0
      (25:22, 25:15, 22:25, 7:5) Rozgrywający reprezentacji Turcji Ulas Kiyak zaskoczył Polaków atakiem z drugiej piłki
      Skomentuj 0
      (25:22, 25:15, 22:25, 3:3) Mimo protestów Andrei Anastasiego sędzie uznał, że Jakub Jarosz nie podbił piłki spadającej w boisko. Punkt dla Turcji
      Skomentuj 0
      (25:22, 25:15, 22:25, 2:2) Polacy zdobywają punkt po zepsutej zagrywce Metina Toya
      Skomentuj 0
      Skomentuj 0
      Rozpoczynamy 4 partię. Na boisku od początku pojawił się Michał Kubiak
      Skomentuj 0
      Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
      Skomentuj 0
      Niestety spełnił się negatywny scenariusz. Polacy przegrali trzeciego seta 22:25! Polska - Turcja 2:1 (25:22, 25:15, 22:25)
      Skomentuj 1
      (25:22, 25:15, 22:24) Niestety pierwszą piłkę setową mają Turcy
      Skomentuj 0
      (25:22, 25:15, 20:22) Atakujący Mertin Toy zdobył punkt atakiem po prostej. Polacy nie zdążyli ustawić bloku
      Skomentuj 0
      (25:22, 25:15, 19:21) Niestety Polacy stracili kolejny punkt. Po długiej akcji Bartosz Kurek został zablokowany
      Skomentuj 0
      (25:22, 25:15, 18:19) Michał Ruciak pojawił się w polu zagrywki za Marcina Możdżonka. Kolejny punkt zdobyli Turcy
      Skomentuj 0
      (25:22, 25:15, 17:17) Po ataku Jakuba Jarosza Polacy doganiają przeciwników
      Skomentuj 0
      (25:22, 25:15, 15:17) Przerwa wzięta na prośbę trenera Turcji. Kibice na stojąco zagrzewają Polaków do walki
      Skomentuj 0
      (25:22, 25:15, 13:16) Michał Kubiak po swoim udanym ataku mobilizuje kolegów z drużyny do odrabiania strat
      Skomentuj 0
      (25:22, 25:15, 11:15) Emre Batur wybije piłkę po bloku w aut. Turcy popełniają mało błędów własnych i utrzymują swoją przewagę
      Skomentuj 0
      (25:22, 25:15, 10:12) Tym razem Kurek nie dał się już zablokować i zdobył 10 punkt dla biało-czerwonych
      Skomentuj 0
      (25:22, 25:15, 9:11) Turcy wychodzą na dwupunktowe prowadzenie po skutecznym podwójnym bloku. Zablokowany został Bartosz Kurek
      Skomentuj 0
      (25:22, 25:15, 8:8) Michał Kubiak, który niedawno pojawił się na boisko, posyła zagrywkę w aut
      Skomentuj 0
      (25:22, 25:15, 7:7) Łukasz Żygadło wystawił do Marcina Możdżonka, który bez żadnych problemów zdobywa punkt
      Skomentuj 0
      (25:22, 25:15, 5:4) Zepsuta zagrywka po stronie Turcji. Na boisku pojawił się Michał Kubiak, który zastąpił Michała Winiarskiego
      Skomentuj 0
      (25:22, 25:15, 1:1) Emre Batur marnuje szansę na wyjście na prowadzenie 2:0 i kieruje swój atak w aut
      Skomentuj 0
      Zespoły powróciły już na boisko. Kibice w ERGO Arenie wierzą, że będzie to ostatni set spotkania
      Skomentuj 0
      Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas.  Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
      Skomentuj 0
      Siatkarze obu zespołów zeszły do szatni. Rozpoczęła się kilkuminutowa przerwa między setami
      Skomentuj 1
      Polska - Turcja już 2:0 ! Polacy wygrywają drugą odsłonę 25:15 ! Ostatni punkt w secie zdobywa Bartosz Kurek !
      Skomentuj 0
      (25:22, 23:15) Długa akcja kończy się pomyślnie dla Polaków. Jakub Jarosz popisuje się silnym atakiem
      Skomentuj 0
      (25:22, 20:15) Blok w naszej drużynie funkcjonuje dzisiaj bardzo dobrze. Jarosz i Możdżonek zatrzymali Metina Toya
      Skomentuj 0
      (25:22, 18:15) Łukasz Żygadło zagrywa w siatkę
      Skomentuj 0
      (25:22, 16:10) W czasie przerwy technicznej, po raz kolejny dzisiejszego wieczoru fala, w wykonaniu polskich kibiców
      Skomentuj 0
      (25:22, 15:10) Metin Toy z problemami, ale przebija się przez polski blok
      Skomentuj 0
      (25:22, 13:7) As serwisowy w wykonaniu Marcina Możdżonka. Trener Emanuele Zanini prosi o czas dla swojej drużyny
      Skomentuj 0
      (25:22, 12:7) Pojedynczym blokiem popisuje się nasz środkowy Piotr Nowakowski
      Skomentuj 0
      (25:22, 9:7) Bartosz Kurek zdobywa punkt atakiem ze skrzydła. W pierwszym secie nasz przyjmujący miał 78% skuteczności w ataku !
      Skomentuj 0
      (25:22, 8:5) Kolejny wspaniały blok, tym razem w wykonaniu Kurka i Możdżonka !
      Skomentuj 0
      (25:22, 6:4) Zdaniem sędziego Yucel atakuje bez bloku w aut. Punkt dla Polski
      Skomentuj 0
      (25:22, 4:3) Marcin Możdżonek i Michał Winiarski ustawili szczelny blok na lewym skrzydle
      Skomentuj 0
      23:20 Ponownie w roli głównej Kurek. Tym razem popisał się atomowym atakiem w 3 metr
      Skomentuj 0
      22:18 Fantastyczny blok Kurka ! Na hali robi się coraz głośniej
      Skomentuj 0
      19:18 Michał Ruciak, który przed chwilą pojawił się na boisku psuje zagrywkę
      Skomentuj 0
      17:16 Po skutecznym bloku Bartosza Kurka Polacy wychodzą na prowadzenie ! Na trybunach pierwsza biało-czerwona fala
      Skomentuj 0
      Drużyny schodzą na drugą przerwę techniczną przy wyniku 15:16
      Skomentuj 0
      13:15 Turcy cały czas utrzymują niewielką przewagę. Kolejnym skutecznym atakiem popisał się Yucel
      Skomentuj 0
      7:8  Jakub Jarosz nie trafia w boisko. Na pierwszej przerwie technicznej Turcy prowadzą jednym punktem.
      Skomentuj 0
      Składy drużyn: Polska: Kurek, Nowakowski, Winiarski, Możdżonek, Jarosz, Żygadło, Zatorski (libero) Turcja: Kiyak, Elgaz, Batur, Yucel, Gok, Koc, Yesilbudak (libero)