Siódemka SK bank Legionovia - BKS Aluprof Bielsko-Biała na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sebastian Nowak
Siódemka SK bank Legionovia - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:19, 25:23, 16:25, 26:24) Błąd BKS-u!
Skomentuj 0
Dziękujemy za czas spędzony z portalem SportoweFakty.pl, zapraszamy na nasze kanały społecznościowe oraz kolejne relacje i żegnamy się, życząc spokojnej nocy! Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
Skomentuj 0
Statuetka MVP trafiła do Magdaleny Saad. Libero Siódemki dużo napracowała się dziś w obronie i to wyróżnienie jest jak najbardziej zasłużone.
Skomentuj 0
To było bardzo emocjonujące spotkanie. Wydawało się, że bielszczanki w czwartym secie wróciły do gry i zdołają doprowadzić do tie-breaka, ale jakże mylne to było wrażenie! Legionowianki włożyły wiele serca w ostatnie akcje i mogą cieszyć się z trzech punktów.
Skomentuj 0
2:1 (25:19, 25:23, 16:25, 25:24) Berenika Tomsia ostatkiem sił zdobywa punkt!
Skomentuj 0
2:1 (25:19, 25:23, 16:25, 24:24) Gospodynie nie wykorzystują swojej szansy.
Skomentuj 0
  • 2:1 (25:19, 25:23, 16:25, 24:23) Piłka meczowa!
    Skomentuj 0
    2:1 (25:19, 25:23, 16:25, 23:23) Horka przebija się przez blok rywalek.
    Skomentuj 0
    2:1 (25:19, 25:23, 16:25, 21:22) Gospodynie były na zdecydowanym prowadzeniu, ale bielszczanki w ostatniej chwili poderwały się do walki i trwa walka punkt za punkt.
    Skomentuj 0
    2:1 (25:19, 25:23, 16:25, 19:20) Bielszczanki odwracają losy tej partii.
    Skomentuj 0
    2:1 (25:19, 25:23, 16:25, 19:18) Końcówka tego może jeszcze nam przynieść sporo emocji!
    Skomentuj 0
    2:1 (25:19, 25:23, 16:25, 18:15) Gospodynie utrzymują przewagę.
    Skomentuj 0
    Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    2:1 (25:19, 25:23, 16:25, 16:14) Chwila wytchnienia dla walecznych siatkarek.
    Skomentuj 0
    2:1 (25:19, 25:23, 16:25, 15:14) Berenika Tomsia atakuje w siatkę. Gra Siódemki stała się bardzo rwana i na twarzach zawodniczek widoczne coraz większe zmęczenie.
    Skomentuj 0
    2:1 (25:19, 25:23, 16:25, 14:12) Problemy w przyjęciu Siódemki i coraz więcej nerwowości. Na boisko wchodzi Karolina Szymańska.
    Skomentuj 0
    2:1 (25:19, 25:23, 16:25, 14:10) Przewaga legionowianek nieco stopniała i szkoleniowiec gospodyń prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    2:1 (25:19, 25:23, 16:25, 14:8) Lauren Barfield obija blok rywalek.
    Skomentuj 0
    2:1 (25:19, 25:23, 16:25, 13:7) Helena Horka skutecznie atakuje.
    Skomentuj 0
    2:1 (25:19, 25:23, 16:25, 13:6) Lauren Barfield atakuje skutecznie ze środka. Gra gospodyń znowu przypomina tę z pierwszej i drugiej partii.
    Skomentuj 0
    Aleksandra Trojan pojawia się na boisku.
    Skomentuj 0
    2:1 (25:19, 25:23, 16:25, 10:5) Kiwka Kingi Bąk.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    2:1 (25:19, 25:23, 16:25, 8:4) Katarzyna Jóźwicka sprowadza swój zespół na przerwę.
    Skomentuj 0
    2:1 (25:19, 25:23, 16:25, 7:4) Lauren Barfield zagrywa w aut.
    Skomentuj 0
    2:1 (25:19, 25:23, 16:25, 6:2) Kolejny blok gospodyń. Czas dla BKS-u.
    Skomentuj 0
    2:1 (25:19, 25:23, 16:25, 5:2) Efektowna ściana gospodyń! Mocne otwarcie Siódemki.
    Skomentuj 0
    2:1 (25:19, 25:23, 16:25, 3:2) Kinga Bąk bardzo energicznie z zagrywki, ale posłała piłkę w aut.
    Skomentuj 0
    2:1 (25:19, 25:23, 16:25, 2:1) Berenika Tomsia przypomniała o sobie w ataku.
    Skomentuj 0
    Rozpoczyna się czwarty set.
    Skomentuj 0
    Bielszczanki po trzech setach wróciły do gry. Przyjezdne w połowie seta wypracowały sobie kilkupunktową przewagę, odbierając rywalkom chęci do gry.
    Skomentuj 0
    Siódemka SK bank Legionovia - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:1 (25:19, 25:23, 16:25) Trzeci set kończy nie kto inny jak Karolina Ciaszkiewicz-Lach.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:23, 15:24) Siódemka pogubiła się w przyjęciu i mamy piłkę setową!
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:23, 15:21) Karolina Ciaszkiewicz-Lach ponownie w ataku, ale tym razem została zablokowana.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:23, 13:20) Karolina Ciaszkiewicz-Lach zauważyła lukę w ustawieniu rywalek i przelobowała piłkę nad blokiem dokładnie w to puste miejsce na boisku.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:23, 12:19) Karolina Ciaszkiewicz-Lach skutecznie atakuje. W porównaniu do poprzednich setów, role na boisku zdecydowanie się odwróciły.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:23, 11:17) Katarzyna Jóźwicka zagrywa w aut.
    Skomentuj 0
    Marta Łukaszewska i Kinga Bąk wchodzą na boisko.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:23, 10:16) Bielszczanki kontynuują swoją dobrą serię. Legionowianki straciły swój dobry rytm gry i mocno pogubiły się na boisku, co jest wodą na młyn dla przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:23, 10:14) Zepsuty atak gospodyń i przewaga bielszczanek rośnie.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:23, 10:12) Skuteczna kiwka Martay Szymańskiej.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:23, 9:11) Dużo chaosu w tej akcji, która kończy się skutecznym blokiem bielszczanek.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:23, 9:9) Akcja Siódemki zapowiadała się dobrze, ale skończyła się autowym atakiem.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:23, 8:7) Legionowianki na minimalnym prowadzeniu.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:23, 7:6) Berenika Tomsia obija blok rywalek.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:23, 5:6) Karolina Ciaszkiewicz-Lach zmyliła blok rywalek i zdobyła kolejny punkt.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:23, 5:5) Skuteczny blok przyjezdnych i mamy remis!
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:23, 4:3) Długa wymiana zakończona błędem Siódemki.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:23, 4:3) Heike Beier zagrywa w aut.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:23, 3:2) Tym razem zdecydowany atak Lis.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:23, 2:0) Małgorzata Lis minęła się z piłką.
    Skomentuj 0
    Rozpoczyna się trzeci set. Czy bielszczanki odwrócą losy tego spotkania?
    Skomentuj 0
    Co jeszcze słychać w rozgrywkach siatkarek? Dąbrowianki dopadł wirus i sobotni mecz z Chemikiem został odwołany.
    Skomentuj 0
    Ten pojedynek jest drugim rozgrywanym dziś meczem Orlen Ligi. Wcześniej Budowlane po pięciu setach pokonały pilanki.  [/tag]
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Zapowiadał się wielki comeback BKS-u, ale nic z tego nie wyszło. Jeden błąd Heike Beier pogrzebał szanse bielszczanek i Siódemka ma już jeden punkt w tym meczu.
    Skomentuj 0
    Siódemka SK bank Legionovia - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:0 (25:19, 25:23) Heike Beier psuje zagrywkę!
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 24:23) Bielszczanki obijają blok rywalek i bronią kolejną piłkę setową.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 24:22) Bielszczanki dzielnie się bronią, zatrzymując Wójcik blokiem.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 24:20) Atak z drugiej linii i piłka setowa dla gospodyń!
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 23:19) Anna Rybaczewska gnębi rywalki swoją zagrywką!
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 22:19) Niezwykła obrona Siódemki przyniosła skutek, bo chwilę później legionowianki wyprowadziły skuteczny atak.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 20:19) Mariola Wojtowicz nie sięgnęła piłki po zagrywce. Czas dla BKS-u.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 19:19) Złe przyjęcie gospodyń, ale piłka szczęśliwie wylądowała w boisku po stronie bielszczanek.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 17:18) Dużo walki po stronie Siódemki, ale punkt zdobywają bielszczanki.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 17:17) Lauren Barfield skutecznie ze środka.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 16:16) Sędzia odgwizdała dotknięcie antenki po bloku gospodyń i bielszczanki doprowadziły do wyrównania. BKS w ostatnich akcjach więcej bronił niż atakował i chyba uśpił tym swoje rywalki.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 16:14) Siódemka ponownie w natarciu, ale tym razem Anna Rybaczewska dotknęła siatki.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 16:13) Aleksandra Wójcik obija blok rywalek.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 15:12) Berenika Tomsia z problemami, ale skutecznie w ataku. Gra Siódemki wygląda o wiele lepiej niż postawa bielszczanek i przekłada się to na wynik.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 14:12) Olga Raonić punktuje z zagrywki.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 12:12) Karolina Ciaszkiewicz-Lach skutecznie w ataku.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 11:10) Gospodynie trzykrotnie atakowały, a bielszczanki trzykrotnie blokowały. Skutecznie.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 10:9) Sprytne rozegranie Siódemki i akcję zamknęła Katarzyna Jóźwicka.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 9:8) Berenika Tomsia nie do zatrzymania na siatce.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 8:7) Bielszczanki miały cztery punkty przewagi, ale już są po przegrywającej stronie.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 7:7) Anna Rybaczewska skutecznie w ataku na skrzydle.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 5:6) Tym razem Helena Horka bezbłędnie w ataku. Jednak po mocnym początku bielszczanek, niewiele już zostało.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 4:5) Helena Horka pomyliła się w ataku.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 2:5) Katarzyna Jóźwicka zagrywa w aut.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 1:4) Bielszczanki kilka razy skutecznie blokowały, a później wyprowadziły skuteczny atak. Czas dla Siódemki.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 1:2) Silny atak gospodyń, ale blok bielszczanek jeszcze lepszy.
    Skomentuj 0
    Rozpoczyna się drugi set.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Siatkarki Siódemki bardzo dobrze zaprezentowały się po drugiej przerwie technicznej, co mocno zaskoczyło bielszczanki i set zakończył się szybkim zwycięstwem gospodyń.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19) Berenika Tomsia kończy pierwszy set!
    Skomentuj 0
    0:0 (24:19) Słabe wykonanie ataku w wykonaniu bielszczanek, co bezlitośnie wykorzystały rywalki. Piłka setowa!
    Skomentuj 0
    0:0 (23:18) Heike Beier celowała z zagrywki w dziewiąty metr, ale piłka wylądowała poza boiskiem.
    Skomentuj 0
    0:0 (22:17) Gospodynie tym razem skutecznie w bloku. Obserwujemy dobijanie bielszczanek.
    Skomentuj 0
    0:0 (21:17) I zdobywa punkt z zagrywki!
    Skomentuj 0
    Na boisko wchodzi Kinga Bąk.
    Skomentuj 0
    0:0 (19:17) Zła wystawa Siódemki i piłka zatrzymała się na bloku bielszczanek.
    Skomentuj 0
    0:0 (19:16) Skuteczny atak gospodyń, a cała akcja zaczęła się od dobrej zagrywki Anny Rybaczewskiej.
    Skomentuj 0
    0:0 (17:16) Legionowianki ambitnie w obronie, ale nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    0:0 (17:15) Anna Rybaczewska omija blok bielszczanek i zdobywa punkt.
    Skomentuj 0
    0:0 (16:15) Goniły, goniły i dogoniły. Siódemka na prowadzeniu!
    Skomentuj 0
    0:0 (15:15) Kolejny ładny i przede wszystkim, skuteczny atak w wykonaniu Tomsi.
    Skomentuj 0
    0:0 (14:15) Gospodynie doprowadziły do wyrównania, ale szybko na to odpowiedziała Karolina Ciaszkiewicz-Lach.
    Skomentuj 0
    0:0 (13:14) Tym razem skutecznie ze skrzydła Berenika Tomsia. Siódemka cały czas w kontakcie z bielszczankami.
    Skomentuj 0
    0:0 (12:13) Atak Lauren Barfield okazał się nie do zatrzymania dla przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    0:0 (11:12) Helena Horka tym razem nadziała się na blok rywalek.
    Skomentuj 0
    0:0 (9:12) Skuteczny blok bielszczanek i gospodynie ratują się już czasem.
    Skomentuj 0
    0:0 (9:11) Helena Horka poradziła sobie z blokiem rywalek.
    Skomentuj 0
    0:0 (8:8) Olga Raonić skuteczna w ataku i gospodynie doprowadzają do wyrównania.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:0 (6:8) Bielszczanki schodzą na przerwę z dwupunktowym prowadzeniem.
    Skomentuj 0
    0:0 (6:7) Karolina Ciaszkiewicz-Lach nie zmieściła piłki w boisku.
    Skomentuj 0
    0:0 (4:7) Ponownie Heike Beier w natarciu.
    Skomentuj 0
    0:0 (4:5) Bardzo długa akcja, zakończona skuteczną kiwką Heike Beier.
    Skomentuj 0
    0:0 (2:2) Silna kontra bielszczanek - z prawego skrzydła Helena Horka.
    Skomentuj 0
    0:0 (1:1) Tomsia zablokowana przez Horkę i Lis.
    Skomentuj 0
    A to skład gospodyń tego spotkania: Raonić, Wójcik, Rybaczewska, TOmsia, Barfield, Jóźwicka, Saad (libero).
    Skomentuj 0
    Bielszczanki rozpoczną w następującym zestawieniu: Nikić, Horka, Lis, Ciaszkiewicz-Lach, Szymańska, Beier, Wojtowicz (libero).
    Skomentuj 0
    Rozpoczyna się prezentacja, za chwilę poznamy wyjściowe składy obu zespołów.
    Skomentuj 0
    Trwa jeszcze spotkanie w Łodzi i mecz w Legionowie rozpocznie się z kilkuminutowym opóźnieniem.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Faworytem tego pojedynku są bielszczanki, ale gospodynie mogą pokosić się o niespodziankę.
    Skomentuj 0
    Witamy serdecznie w ten piątkowy wieczór. O 20:30 rozpocznie się spotkanie zespołów Siódemka SK bank Legionovia i BKS Aluprof Bielsko-Biała.