PlusLiga: AZS Politechnika Warszawska - Asseco Resovia Rzeszów na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Ola Piskorska
autor:
Kinga Popiołek
3:1 (27:25, 23:25, 25:21, 27:25) Dwa błędy rzeszowian w końcówce dają sensacyjne zwycięstwo za trzy punkty AZS Politechnice Warszawskiej. MVP Adrian Gontariu.
Skomentuj 0
[2:1 (27:25, 23:25, 25:21)] 25:25 Bardzo zacięta walka po obu stronach.
Skomentuj 0
[2:1 (27:25, 23:25, 25:21)] 24:24 Długa wymiana, którą wygrywa AZS Politechnika Warszawska.
Skomentuj 0
[2:1 (27:25, 23:25, 25:21)] 22:24 Długa akcja, kończy Dawid Konarski. Zagrywki Lukasa Tichacka, choć baloniki, sprawiają najwięcej kłopotów warszawiakom. Blokowany Marcin Nowak.
Skomentuj 0
[2:1 (27:25, 23:25, 25:21)] 22:21 Zablokowany Dawid Konarski, ale w następnej akcji skuteczny.
Skomentuj 0
[2:1 (27:25, 23:25, 25:21)] 21:20 Zmiana została wycofana.
Skomentuj 0
  • [2:1 (27:25, 23:25, 25:21)] 21:20 Na boisko wchodzi Jochen Schoeps na podwyższenie bloku.
    Skomentuj 0
    [2:1 (27:25, 23:25, 25:21)] 20:19 Dobre zagrywki Nikołaja Penczewa i skuteczne kontry jego kolegów. O czas prosi trener Jakub Bednaruk.
    Skomentuj 0
    [2:1 (27:25, 23:25, 25:21)] 20:16 Po długiej wymianie bardzo trudną piłkę kończy Adrian Gontariu. Warszawiacy zostawiają całe serce w obronie na boisku.
    Skomentuj 0
    [2:1 (27:25, 23:25, 25:21)] 17:15 As serwisowy Łukasza Perłowskiego. Blok rzeszowian na Adrian Gontariu. Maciej Olenderek zmienia Pawlińskiego.
    Skomentuj 0
    [2:1 (27:25, 23:25, 25:21)] 17:12 Trener Jakub Bednaruk wygrywa ważną wideoweryfikację.
    Skomentuj 0
    [2:1 (27:25, 23:25, 25:21)] 16:11 Dobre zagrywki Macieja Pawlińskiego.Także jego piękna obrona mocnego ataku rzeszowian po prostej, po której skutecznie punktuje w kontrze Adrian Gontariu.
    Skomentuj 0
    [2:1 (27:25, 23:25, 25:21)] 15:11 Błędy zagrywki po obu stronach. Kolejny raz Dawid Konarski przegrywa z pojedynczym blokiem Juraja Zatko.
    Skomentuj 0
    [2:1 (27:25, 23:25, 25:21)] 11:10 Bardzo trudna zagrywka Piotra Nowakowskiego przynosi punkty rzeszowianom.
    Skomentuj 0
    [2:1 (27:25, 23:25, 25:21)] 10:7 But Dawida Konarskiego uratował akcję rzeszowianom. Trener Jakub Bednaruk prosi o czas.
    Skomentuj 0
    [2:1 (27:25, 23:25, 25:21)] 10:4 AZS Politechnika Warszawska gra bardzo dobrze blokiem i skutecznie na kontrach.
    Skomentuj 0
    [2:1 (27:25, 23:25, 25:21)] 8:4 Po raz pierwszy na tej przerwie jedna z drużyn ma aż czteropunktową przewagę. W zespole Asseco Resovii Rzeszów pojawił się Lukas Tichacek za Fabiana Drzyzgę.
    Skomentuj 0
    [2:1 (27:25, 23:25, 25:21)] 7:4 Rzeszowianie walczą o zmniejszenie przewagi, głównie dobrą zagrywką Dawida Konarskiego.
    Skomentuj 0
    [2:1 (27:25, 23:25, 25:21)] 5:0 Świetne serwisy Macieja Pawlińskiego i bloki Juraja Zatko.
    Skomentuj 0
    [2:1 (27:25, 23:25, 25:21)] 3:0 Warszawiacy mają już jeden punkt i jak widać apetyt rośnie w miarę jedzenia. Trener Andrzej Kowal prosi o czas.
    Skomentuj 1
    AZS Politechnika Warszawska - Asseco Resovia Rzeszów 2:1 (27:25, 23:25, 25:21) Maciej Pawliński z lewego skrzydła zakończył trzecią partię meczu, w którym AZS Politechnika Warszawska objęła prowadzenie 2:1.
    Skomentuj 0
    1:1 (24:21) Atak był autowy, ale po palcach. Przed drugą piłką setową dla Inżynierów, Jakub Bednaruk poprosił o czas.
    Skomentuj 1
    1:1 (24:20) Piłkę setową dał AZS PW Adrian Gontariu. Pierwotnie sędziowie orzekli autowy atak Dawida Konarskiego, jednak trwa wideoweryfikacja.
    Skomentuj 1
    1:1 (23:20) Ależ odpowiedź Resovii - do piłki nie zdążył Juraj Zatko. Maciej Olenderek zmienił Szalpuka
    Skomentuj 0
    1:1 (23:19) I Szalpuk po raz trzeci! Tym razem z trudnej wystawy z lewego skrzydła udało mu się umieścić piłkę w boisku.
    Skomentuj 0
    1:1 (22:19) Artur Szalpuk pomylił się w polu zagrywki
    Skomentuj 0
    1:1 (22:18) Nieporozumienia po jednej i po drugiej stronie, szczęśliwe przebicie Artura Szalpuka
    Skomentuj 0
    1:1 (21:16) Niesamowite, Inżynierowie nie odpuszczają! Asseco Resovia Rzeszów ma spore problemy, by znajdować dziury w bloku gospodarzy i z rzadka się to udaje.
    Skomentuj 0
    (1:1) 18:12 Okres fantastycznej gry warszawskiego zespołu, zwłaszcza w bloku.
    Skomentuj 0
    (1:1) 13:9 As serwisowy Juraja Zatko. Po jego kolejnej zagrywce kontrę kończy Adrian Gontariu. Trener Andrzej Kowal prosi o czas.
    Skomentuj 2
    (1:1) 10:9 Lukas Tichacek zmienia Fabiana Drzyzgę.
    Skomentuj 1
    (1:1) 10:8 Juraj Zatko blokuje Dawida Konarskiego. Peter Veres atakuje skutecznie, a długą wymianę kończy pięknym atakiem Adrian Gontariu.
    Skomentuj 0
    (1:1) 8:7 Dynamiczny atak Artura Szalpuka z drugiej linii dają gospodarzom malutką przewagę na pierwszej przerwie technicznej. Jak dotąd na tej przerwie żaden zespół nie miał większej przewagi.
    Skomentuj 0
    (1:1) 7:6 Festiwal efektownych ataków ze środka.
    Skomentuj 0
    (1:1) 5:5 As serwisowy Artura Szalpuka. Dobry atak Nikołaja Penczewa.
    Skomentuj 0
    (1:1) 3:3 Składy wyjściowe na trzeciego seta w obu zespołach identyczne jak w poprzednim. Dużo zepsutych zagrywek na początek.
    Skomentuj 0
    (1:1) 23:25 Za drugim razem Adrian Gontariu atakował skutecznie, ale seta zakończył po długiej akcji udany atak Dawida Konarskiego. Jest remis w meczu w Warszawie, zapraszamy na 10 minut przerwy.
    Skomentuj 10
    Zobacz więcej komentarzy (7)
    (1:0) 22:24 Nikołaj Penczew zablokował Adriana Gontariu i rzeszowianie mają piłkę setową.
    Skomentuj 3
    (1:0) 22:23 Z podwójnym blokiem radzi sobie Artur Szalpuk. Na zagrywkę wchodzi Przemysław Smoliński, ale Fabian Drzyzga świetnie rozegrał trudną piłkę.
    Skomentuj 1
    (1:0) 21:22 Zagrywki Łukasza Perłowskiego sprawiają problemy gospodarzom i trener Jakub Bednaruk prosi o czas.
    Skomentuj 2
    (1:0) 21:19 Dobry atak z lewego skrzydła Petera Veresa. Skutecznie w kontrze Adrian Gontariu.
    Skomentuj 4
    Zobacz więcej komentarzy (1)
    (1:0) 19:17 As serwisowy Dawida Guni. Dawid Konarski atakuje bez bloku w aut.
    Skomentuj 1
    (1:0) 17:17 Skutecznie atakuje po prostej Dawid Konarski. Trener Andrzej Kowal zmarnował już obie wideoweryfikacje.
    Skomentuj 0
    (1:0) 16:16 Błąd rzeszowian w obronie daje remis w secie. Trener Andrzej Kowal prosi o czas.
    Skomentuj 1
    (1:0) 15:16 Peter Veres zablokowany. Po długiej akcji pełnej świetnych obron Adrian Gontariu obija blok rzeszowian.
    Skomentuj 0
    (1:0) 12:16 Świetne zagrywki Nikołaja Penczewa albo dają punkty bezpośrednio albo uniemożliwiają warszawiakom wyprowadzenie skutecznej akcji.
    Skomentuj 1
    (1:0) 12:14 Problemy gospodarzy, najpierw z przyjęciem, potem z atakiem. Trener Jakub Bednaruk bierze czas.
    Skomentuj 2
    (1:0) 12:12 Coraz więcej walki i dłuższych akcji, ale gra nadal bardzo wyrównana.
    Skomentuj 1
    (1:0) 10:9 Oba zespoły grają równo, punkty zdobywając atakami lub zagrywką. Nie ma długich akcji na razie. Dobre serwisy Macieja Pawlińskiego dają przewagę gospodarzom i trener Andrzej Kowal bierze czas.
    Skomentuj 1
    (1:0) 7:8 Zepsuta zagrywka Adriana Gontariu daje gościom minimalne prowadzenie na pierwszej przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    (1:0) 6:7 As serwisowy Dawida Konarskiego. Dobry atak Piotra Nowakowskiego. Punkty zdobywają atakujący po obu stronach.
    Skomentuj 0
    (1:0) 3:3 Skuteczne ataki ze środka po obu stronach.
    Skomentuj 0
    (1:0) 2:0 Na drugiego seta zespół gości wychodzi z Dawidem Konarskim zamiast Schoepsa oraz Nikołajem Penczewem za Lotmana. Politechnika rozpoczyna dwoma skutecznymi atakami Gontariu w kontrze.
    Skomentuj 0
    (1:0) 27:25 Blok na Piotrze Nowakowskim daje wymęczone zwycięstwo w pierwszym secie warszawiakom.
    Skomentuj 0
    (0:0) 26:25 Dawid Gunia skutecznie atakuje, ale Juraj Zatko psuje zagrywkę. Tak samo Paul Lotman.
    Skomentuj 0
    (0:0) 24:24 Artur Szalpuk blokowany, potem Adrian Gontariu.
    Skomentuj 0
    (0:0) 24:22 Blok na Paulu Lotmanie daje gospodarzom piłkę setową. Warszawiacy marnują cztery kolejne szanse, a to złą zagrywką, a to błędami w ataku. Trener Jakub Bednaruk bierze czas.
    Skomentuj 0
    (0:0) 23:17 Maciej Olenderek zmienia Szalpuka w drugiej linii AZS. Paul Lotman kolejny raz zatrzymany blokiem.
    Skomentuj 0
    (0:0) 22:17 Dobre serwisy Nikołaja Penczewa sprawiają problemy warszawskim przyjmującym.
    Skomentuj 0
    (0:0) 21:14 Moment bardzo dobrej gry w ataku Artura Szalpuka.
    Skomentuj 0
    (0:0) 19:11 Trener Asseco Resovii Rzeszów dokonuje podwójnej zmiany oraz jednocześnie bierze czas. Na boisku pojawiają się Dawid Konarski i Lukas Tichacek.
    Skomentuj 0
    (0:0) 18:11 Paul Lotman nie radzi sobie w ataku z lewego skrzydła, blok warszawski jest dla niego zaporą nie do przejścia. Piotr Nowakowski skutecznie ze środka.
    Skomentuj 0
    (0:0) 16:10 Wysokie prowadzenie AZS Politechniki Warszawskiej, głównie dzięki dobrej grze w obronie i w kontrze.
    Skomentuj 0
    (0:0) 15:9 Nikołaj Penczew zmienia na przyjęciu Petera Veresa. Warszawiacy nadal bardzo skuteczni w bloku.
    Skomentuj 0
    (0:0) 13:8 Show Adriana Gontariu - najpierw atak, potem as serwisowy.
    Skomentuj 0
    (0:0) 11:7 Przy dobrej zagrywce Dawida Guni rzeszowianie mają duże problemy ze skończeniem ataku, świetnie działa blok AZS Politechniki Warszawskiej.
    Skomentuj 0
    (0:0) 8:7 Krótkie, skuteczne akcje z obu stron. Przed przerwą atakuje z lewego skrzydła Maciej Pawliński.
    Skomentuj 0
    (0:0) 5:5 Juraj Zatko dwukrotnie blokuje Paula Lotmana
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska: Zatko, Nowak, Pawliński, Gontariu, Gunia, Szalpuk, Potera (libero) Asseco Resovia Rzeszów: Lotman, Nowakowski, Veres, Schoeps, Drzyzga, Perłowski, Ignaczak (libero)
    Skomentuj 0
    Oficjalna rozgrzewka za nami i za chwilę prezentacja wyjściowych składów.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Z kolei w ekipie AZS Politechniki Warszawskiej w meczowym składzie zabrakło Pawła Kaczorowskiego i Mateusza Sacharewicza.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Witamy z hali warszawskiego Torwaru! Właśnie trwa rozgrzewka, a mecz, ze względu na transmisję telewizyjną, rozpocznie się o godz. 20:06.