PlusLiga: AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Ola Piskorska
[0:3 (18:25, 17:25)] 16:25 Politechnika walczy, ale punktuje PGE Skra Bełchatów. Na zagrywkę wchodzi Jędrzej Maćkowiak i zostaje tam do końca meczu, który kończy się błędem dotknięcia taśmy. MVP Mariusz Wlazły.
Skomentuj 2
  • Paweł szczygielski Zgłoś komentarz
    tęgość lania jakie sprawiła PGE Skra mnie przeraża O.O
    • KSF BVB Zgłoś komentarz
      Piękny mecz SKRY, AZS w rozsypce, błędy jakie popełniali to masakra, tylko śmiać się można było :D Dzisiaj MVP meczu to cała SKRA mogłaby być :)
      [0:2 (18:25, 17:25)] 15:22 Skutecznie atakuje raz po raz Paweł Adamajtis, ale z własną zagrywką męczą się dziś warszawiacy strasznie.
      Skomentuj 0
      [0:2 (18:25, 17:25)] 13:20 Seria asowych zagrywek Marcina Nowaka.
      Skomentuj 0
      [0:2 (18:25, 17:25)] 10:20 Wygląda na to, że PGE Skra Bełchatów nie wypuści dziś przeciwnika z dwudziestu i łatwo dopisze trzy punkty do swojego dorobku.
      Skomentuj 0
      [0:2 (18:25, 17:25)] 9:18 Zagrywki Stephana Antigi sieje spustoszenie w szeregach przyjmujących AZS Politechniki Warszawskiej. Na boisku pojawiają się Artur Szalpuk oraz Paweł Adamajtis.
      Skomentuj 0
      [0:2 (18:25, 17:25)] 9:16 Festiwal błędów po stronie gospodarzy.
      Skomentuj 0
    • [0:2 (18:25, 17:25)] 9:13 PGE Skra Bełchatów zaczyna obniżać poziom do gry przeciwnika, więc mamy sporo chaosu i błędów na boisku. Ale mimo to zespół z Bełchatowa jest skuteczniejszy. Po kolejnej kontrze drugi czas bierze Jakub Bednaruk.
      Skomentuj 0
      [0:2 (18:25, 17:25)] 8:10 Adrian Gontariu stara się jeszcze walczyć, czy to atakiem czy zagrywką.
      Skomentuj 0
      [0:2 (18:25, 17:25)] 6:10 Błędy własne zespołu warszawskiego.
      Skomentuj 0
      [0:2 (18:25, 17:25)] 5:8 Skuteczny atak z prawego skrzydła Iwana Kolewa i blok punktowy na Andrzeju Wronie.
      Skomentuj 0
      [0:2 (18:25, 17:25)] 3:8 Mimo zmian w składzie gra wygląda podobnie jak w poprzednich setach, czyli AZS Politechnika Warszawska dostaje lanie. Na boisko wrócił Juraj Zatko.
      Skomentuj 0
      [0:2 (18:25, 17:25)] 2:5 Dłuższa, chaotyczna wymiana zakończona - tradycyjnie - skutecznym atakiem Mariusza Wlazłego. Z kontry punktuje Andrzej Wrona i trener Jakub Bednaruk bierze czas.
      Skomentuj 0
      [0:2 (18:25, 17:25)] 2:2 Nie ma także Juraja Zatko, grę gospodarzy prowadzi Maciej Stępień.
      Skomentuj 0
      [0:2 (18:25, 17:25)] 1:1 Na trzeciego seta zawodnicy z Warszawy wyszli w nieco zmienionym składzie. Za Artura Szalpuka wszedł Iwan Kolew, a za Dawida Gunię Przemysław Smoliński. W zespole gości bez zmian.
      Skomentuj 0
      [0:2 (18:25)] 17:25 Seta kończy Iwan Kolew zagrywką w aut i PGE Skra Bełchatów prowadzi już 2:0 w setach. Zapraszamy na dłuższą przerwę.
      Skomentuj 0
      [0:1 (18:25)] 17:24 Dobry atak Andrzeja Wrony Na boisko wchodzi Wojciech Włodarczyk.
      Skomentuj 0
      [0:1 (18:25)] 15:22 Pojedynczy blok na Adrianie Gontariu, zespół warszawski gra dziś bez atakującego.
      Skomentuj 0
      [0:1 (18:25)] 15:20 Błędy własne w przyjęciu i ataku po stronie gości, chyba nastąpiło rozluźnienie przy tak wysokim prowadzeniu.
      Skomentuj 0
      [0:1 (18:25)] 12:20 Wspaniała seria PGE Skry Bełchatów. Bardzo trudne zagrywki Karola Kłosa wykańczają świetnymi blokami punktowymi. Na boisko wchodzi Iwan Kolew.
      Skomentuj 0
      [0:1 (18:25)] 12:18 Blok na Pawle Adamajtisie, wraca Adrian Gontariu. Karol Kłos dręczy swoją zagrywką gospodarzy. Czas dla Jakuba Bednaruka.
      Skomentuj 0
      [0:1 (18:25)] 12:16 Pojedynek zrobił się zdecydowanie bardziej zacięty, warszawiacy stawiają nieco większy opór, ale PGE Skra Bełchatów umie rozstrzygać trudne sytuacje na swoją korzyść.
      Skomentuj 0
      [0:1 (18:25)] 12:13 Seria dobrych zagrywek Macieja Pawlińskiego.
      Skomentuj 0
      [0:1 (18:25)] 9:13 Jakub Bednaruk prosi o czas pierwszy raz w tym secie.
      Skomentuj 0
      [0:1 (18:25)] 9:13 Kolejny blok gości na Adrianie Gontariu.Zmienia go Paweł Adamajtis. Coraz więcej długich wymian, ale prawie wszystkie wygrywają przyjezdni.
      Skomentuj 0
      [0:1 (18:25)] 9:11 AZS Politechnika Warszawska odpowiada dwoma punktowymi blokami. Długą, zaciętą wymianę wygrywa sprytnym przepchnięciem Stephane Antiga.
      Skomentuj 0
      [0:1 (18:25)] 8:10 Błędy własne zespołu warszawskiego oraz fantastyczna gra blokiem PGE Skry Bełchatów zwiększają przewagę gości. Juraj Zatko zostaje zmieniony przez Macieja Stępnia.
      Skomentuj 0
      [0:1 (18:25)] 6:8 Skuteczny atak Stephana Antigi daje jego zespołowi małą przewagę na pierwszej przerwie technicznej.
      Skomentuj 0
      [0:1 (18:25)] 4:7 Festiwal zepsutych zagrywek przerwał Andrzej Wrona asem serwisowym.
      Skomentuj 0
      [0:1 (18:25)] 2:4 Skutecznie z prawej strony radził sobie w ataku Adrian Gontariu, ale też dostał "czapę".
      Skomentuj 0
      [0:1 (18:25)] 0:1 Obie szóstki bez zmian rozpoczynają drugiego seta. I tak samo jak w poprzednim PGE Skra Bełchatów zaczyna od punktowego bloku.
      Skomentuj 0
      Skomentuj 0
      (0:1) 18:25 Pierwszą piłkę setową broni Pawliński, a następną Gontariu, ale trzeciej okazji nie marnuje Mariusz Wlazły. PGE Skra Bełchatów wygrywa pierwszego seta do 18.
      Skomentuj 0
      (0:0) 16:24 Długą wymianę kończy Mariusz Wlazły i jego drużyna ma piłkę setową.
      Skomentuj 0
      (0:0) 16:23 Dwa asy serwisowe Marcina Nowaka. Czas dla trenera Miguela Falaski.
      Skomentuj 0
      (0:0) 13:23 Gospodarze nie robią krzywdy zagrywką, więc Nicolas Uriarte gra często ze swoimi środkowymi i obaj są bardzo skuteczni.
      Skomentuj 0
      (0:0) 11:22 Mimo zmian sytuacja ogólna się nie zmieniła, PGE Skra Bełchatów pewnie idzie po zwycięstwo w pierwszym secie.
      Skomentuj 0
      (0:0) 10:20 Na zagrywkę wchodzi Jędrzej Maćkowiak, a po stronie warszawskiej za Szalpuka Maciej Olenderek.
      Skomentuj 0
      (0:0) 9:19 Stephane Antiga zostaje zmieniony przez Wojciecha Włodarczyka. Za Conte wchodzi Tuia.
      Skomentuj 0
      (0:0) 8:18 As serwisowy Mariusza Wlazłego. Dobry atak na potrójnym bloku Artura Szalpuka.
      Skomentuj 0
      (0:0) 7:16 Gra AZS Politechniki Warszawskiej jest na razie w rozsypce, mocno chaotyczna i nieskuteczna. Goście grają co chcą i jak chcą.
      Skomentuj 0
      (0:0) 6:14 PGE Skra Bełchatów gra bardzo dobrze w każdym elemencie, przytrzymuje blokiem akcje warszawskiego zespołu i punktuje w kontrach. Drugi czas dla Jakuba Bednaruka.
      Skomentuj 0
      (0:0) 6:12 Zepsute zagrywki i atak Macieja Pawlińskiego w aut. Adrian Gontariu dobrze obija blok.
      Skomentuj 0
      (0:0) 4:10 Atak po bloku Adriana Gontariu. Bełchatowianie grają trudną zagrywką i skutecznie na kontrach. Czas dla trenera Jakuba Bednaruka.
      Skomentuj 0
      (0:0) 3:8 Świetny atak Facundo Conte, a po chwili dwa bloki na Dawidzie Guni.
      Skomentuj 0
      (0:0) 2:5 Trzeci już punktowy blok PGE Skry Bełchatów, tym razem na Szalpuku.
      Skomentuj 0
      (0:0) 2:3 Dobry atak Dawida Guni.
      Skomentuj 0
      (0:0) 0:2 Mecz rozpoczął skutecznym atakiem Mariusz Wlazły, a w następnej akcji jego koledzy popisali się skutecznym blokiem.
      Skomentuj 0
      AZS Politechnika Warszawska: Pawliński, Nowak, Zatko, Szalpuk, Gunia, Gontariu oraz Potera (libero).
      Skomentuj 0
      Na boisko wchodzą pierwsze szóstki obu zespołów. Najpierw goście - PGE Skra Bełchatów: Wlazły, Uriarte, Antiga, Conte, Wrona, Kłos oraz Zatorski (libero).
      Skomentuj 0
      Już wiadomo, że w dwunastce meczowej gości zabraknie drugiego rozgrywającego Aleksy Brdjovica, który siedzi za bandami obok swojego sztabu.
      Skomentuj 0
      Za nieco ponad kwadrans startuje mecz na Torwarze. O ligowe punkty walczyć będą AZS Politechnika Warszawska oraz PGE Skra Bełchatów.