Orlen Liga: Decydujące starcie o 5. miejsce na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Paweł Sala
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 3:2 (21:25, 22:25, 27:25, 25:13, 15:9) Bielszczanki przegrywały już 0:2 w setach, ale odrobiły straty i po tie-breaku pokonały ekipę z Muszyny. BKS kończy rozgrywki na piątym miejscu, gwarantującym udział w pucharze Challenge w przyszłym roku.
Skomentuj 0
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 2:2 (21:25, 22:25, 27:25, 25:13, 12:7) Trener Serwiński wziął czas na żądanie i jego drużyna odrobiła sporo strat, jednak czy nie za późno?
Skomentuj 0
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 2:2 (21:25, 22:25, 27:25, 25:13, 10:3) Przewaga Aluprofu urosła już do siedmiu "oczek" i BKS jest bardzo blisko triumfu w tym spotkaniu.
Skomentuj 0
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 2:2 (21:25, 22:25, 27:25, 25:13, 6:0) Kolejny skuteczny atak gospodyń w wykonaniu Beier! Od początku tie-breaka Mineralne nie zdobyły jeszcze punktu.
Skomentuj 0
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 2:2 (21:25, 22:25, 27:25, 25:13, 3:0) Trzy punkty z rzędu miejscowych. Mirosław Zawieracz może być zadowolony z postawy swojej drużyny, która nabrała wiatru w żagle po dziesięciominutowej przerwie po drugim secie.
Skomentuj 0
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 2:2 (21:25, 22:25, 27:25, 25:13) BKS triumfuje w czwartym secie i odrabia straty. O losach rywalizacji zadecyduje tie-break.
Skomentuj 0
  • BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 1:2 (21:25, 22:25, 27:25, 21:11) Skuteczna Lis ze środka. Wszystko wskazuje na to, iż będziemy mieli piąty set, który rozstrzygnie o końcowym miejscu obu ekip w tabeli i grze w europejskich pucharach w przyszłym sezonie.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 1:2 (21:25, 22:25, 27:25, 16:9) Mineralne popełniają błędy, a gospodynie grają konsekwentnie w ataku. Przewaga bielszczanek jest już bardzo duża i sytuacja w meczu zmieniła się diametralnie.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 1:2 (21:25, 22:25, 27:25, 10:6) Dwa "oczka" z rzędu bielszczanek, które utrzymują prowadzenie.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 1:2 (21:25, 22:25, 27:25, 6:3) Czyżby z Mineralnych uszło powietrze? Bielszczanki udanie rozpoczynają czwartą partię, a w ataku niezawodne Beier i Horka.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 1:2 (21:25, 22:25, 27:25) W końcówce więcej zimnej krwi zachowały bielszczanki, które nie składają broni w tym decydującym meczu.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:2 (21:25, 22:25, 24:24) Mineralne odrobiły straty i miały piłkę setową, której nie wykorzystały.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:2 (21:25, 22:25, 23:20) Skutecznie Jagieło i goście zmniejszają straty.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:2 (21:25, 22:25, 23:18) Zdumiewająca zmiana obrazu gry na parkiecie. Mineralne, które w tym secie miały nawet sześciopunktową przewagę, tracą kontrolę nad wydarzeniami na parkiecie.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:2 (21:25, 22:25, 19:17) Przełamanie Aluprofu! Mądra i konsekwentna gra, dobry serwis i blok pozwoliły bielszczankom objąć prowadzenie.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:2 (21:25, 22:25, 16:16) Obie drużyny grają teraz falami. Najpierw na kilkupunktowe prowadzenie wyszły Mineralne, a później trzy "oczka" z rzędu zdobyły gospodynie.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:2 (21:25, 22:25, 12:13) Bielszczanki odrabiają straty i wykorzystują blok, gdzie ścianę postawiła Lis.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 1
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:2 (21:25, 22:25, 4:10) Seria punktowa Mineralnych! Niedzielne spotkanie ma zupełnie odwrotny przebieg od sobotniego.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:2 (21:25, 22:25, 4:6) Początek trzeciej partii wyrównany. Skuteczna Aleksandra Jagieło w ataku.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:2 (21:25, 22:25) Czas wzięty przez trenera Serwińskiego wytrącił rozpędzone bielszczanki. Po nim Mineralne z konsekwencją zdobyły dwa punkty i zapewniły sobie wygraną również w drugiej odsłonie.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:1 (21:25, 22:23) Kapitalny fragment Aluprofu! Skuteczny atak Beier i BKS ma już tylko punkt straty do gości.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:1 (21:25, 19:23) Od stanu 16:23 Aluprof zdobył trzy punkty z rzędu. Bielszczanki uruchomiły blok, który był ich mocną stroną w sobotnim starciu. Skuteczna Małgorzata Lis.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:1 (21:25, 11:18) Mirosław Zawieracz poprosił o czas na żądanie, ale rozmowa z zawodniczkami najwyraźniej nie pomogła, bowiem bielszczanki nie potrafią się przełamać. Szkoleniowiec BKS zmienił rozgrywającą, na parkiecie pojawiła się Marta Szymańska.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:1 (21:25, 10:16) Kopia sytuacji z pierwszego seta. Mineralne prowadzą już sześcioma punktami na drugiej przerwie technicznej i są coraz bliżej zwycięstwa również w drugiej partii.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:1 (21:25, 6:11) Drugi set oddala się bielszczankom. Mineralne narzuciły swój styl gry. Skuteczna w ataku Różycka.
    Skomentuj 1
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:1 (21:25, 5:8) Seria punktowa Mineralnych. Goście zdobyli trzy "oczka" z rzędu i wychodzą na bezpieczne prowadzenie.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:1 (21:25, 3:5) Wyrównany początek drugiego seta. Kończy atakiem Ivana Plchotova.
    Skomentuj 1
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:1 (21:25) Mineralne bardzo dobrze otworzyły seta, i mimo, iż w końcówce BKS odrobił kilka punktów, ostatecznie goście dowieźli zwycięstwo.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:0 (16:22) Odpowiedź BKS-u, który wykorzystał błędy rywalek. Trener Bogdan Serwiński poprosił o czas na żądanie.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:0 (13:22) Skuteczna gra gości w kontrze. W ataku nie mylą się Marina Cvetanovic i Karolina Różycka.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:0 (11:17) Świetne uderzenie Sylwii Wojcieskiej na środku siatki.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:0 (10:16) Trzy punkty z rzędu gości. Mineralne powiększają przewagę już do sześciu "oczek".
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:0 (6:9) Mineralne grają zupełnie inną siatkówkę niż dzień wcześniej, mądrzej i konsekwentniej w przyjęciu i na zagrywce.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:0 (4:6) Po słabszym początku bielszczanki odrabiają straty. Kolejny raz w dobrej dyspozycji w ataku jest Heike Beier - MVP meczu sobotniego.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 0:0 (1:4) Świetne otwarcie Mineralnych, które wychodzą na trzypunktowe prowadzenie.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof: Wilk, Beier, Lis, Horka, Ciaszkiewicz-Lach, Nikić, Wojtowicz (libero) Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS: Mazurek, Jagieło, Wojcieska, Cvetanović, Różycka, Plchotova, Maj (libero)
    Skomentuj 0
    W sobotnim spotkaniu bielszczanki doprowadziły do wyrównania w rywalizacji. BKS był zdecydowanie lepszy od przeciwniczek i triumfował 3:0. Trener Bogdan Serwiński zapowiada jednak odrodzenie swojej drużyny.
    Skomentuj 0
    Witamy z hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej. Przed nami trzeci, a zarazem decydujący mecz w rywalizacji o 5. miejsce w lidze pomiędzy BKS Aluprof Bielsko-Biała a Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS.