Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Bogdan Serwiński: Liczę na rehabilitację

Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS przegrał wyraźnie drugie spotkanie w rywalizacji o piąte miejsce z Aluprofem. Kilka gorzkich słów po meczu powiedział trener Bogdan Serwiński.
Paweł Sala
Paweł Sala

Rywalizacja w Orlen Lidze w sezonie 2013/2014 powoli dobiega końca. Nadal nie rozstrzygnięte jest, kto zajmie ostatecznie piąte miejsce, gwarantujące udział w europejskich pucharach. W sobotnim meczu nr 2 pomiędzy BKS Aluprof Bielsko-Biała a Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS lepsze okazały się bielszczanki, które wyrównały stan rywalizacji. Spotkanie było jednostronne i zakończyło się wynikiem 3:0. - Zagraliśmy bardzo słabe spotkanie, ale to jest wkalkulowane w siatkówce, że takie mecze następują. Liczę na rehabilitację w niedzielę mojego zespołu i że będzie to wyglądało zupełnie inaczej - podsumował dla portalu SportoweFakty.pl opiekun Mineralnych Bogdan Serwiński.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!

W niedzielę w Bielsku-Białej zostanie rozegrany decydujący mecz. Szkoleniowiec gości liczy na rehabilitację swojego zespołu po bardzo słabym występie drużyny w sobotę. - Nie przejęliśmy inicjatywy, byliśmy nieporadni. Nie było zawodniczki, która potrafiłaby nadać pozytywny ton naszej grze. Podkreślam jednak, że siatkówka jest skomplikowana i takie mecze czasami się zdarzają. Wierzę, że mój zespół stać na zagranie czegoś zupełnie innego - zapewnił Serwiński.

Bogdan Serwiński po sobotnim meczu może mieć dużo pretensji do swoich zawodniczek Bogdan Serwiński po sobotnim meczu może mieć dużo pretensji do swoich zawodniczek

Czy drużyna Mineralnych w decydującym starciu wyjdzie w innym składzie niż w sobotę? - Podejrzewam, że wyjdziemy w tym samym zestawieniu. Rotacja w składzie w sobotę była podyktowana słabszą dyspozycją zawodniczek. Zawsze stara się, szuka się siatkarki, która wejdzie z kwadratu i zmieni obraz meczu. Tak się jednak nie stało - powiedział szkoleniowiec ekipy z Muszyny.

Decydujący mecz pomiędzy BKS Aluprof a Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS zostanie rozegrany w niedzielę 27 kwietnia. Początek o godzinie 18:00.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×