Piłki meczowe po błędzie Grzegorza Boćka.

Czerwoną kartkę otrzymał Grzegorz Bociek za odkopnięcie piłki. Kolejny punkt dla katowiczan.

1
1
GKS 20 : 18
czas 4 SET

Dramatyczna akcja ze szczęśliwym finałem dla katowiczan. Gospodarze zdemolowali prawie wszystko co mieli na swojej drodze, ale dzięki temu mają punkt po ataku Kamila Kwasowskiego.

3
1
1
GKS 19 : 17
czas 4 SET

Zrobiło się cicho w katowickim Spodku po kolejnym celnym ataku Alexandra Ferreiry. Dariusz Daszkiewicz nie będzie mieć problemu z przemówieniem do podopiecznych w przerwie.

GKS 19 : 15
czas 4 SET

Jan Firlej poczekał przy siatce na Nikołaja Penczewa. Jeszcze ma czas i korzysta z niego Mark Lebedew.

GKS 17 : 14
czas 4 SET

Miłosz Zniszczoł ze środka. Niby niewiele, ale jeszcze trochę brakuje gospodarzom do szczęścia.

GKS 14 : 12
czas 4 SET

Z pięciopunktowego prowadzenia gospodarzy zostały dwa. Aluron Virtu CMC Zawiercie walczy do ostatniego gwizdka sędziego.

GKS 13 : 9
czas 4 SET

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Bociek za protestowanie po akcji Kamila Kwasowskiego.

GKS 12 : 7
czas 4 SET

Szaleństwo po katowickiej stronie siatki. Pięć punktów przewagi GKS-u. Zagrywki gospodarzy wprowadziły bałagan po stronie gości, a jeszcze dokładają bloki oraz kontrataki.

1
GKS 9 : 6
czas 4 SET

Gospodarze zaczynają robić różnicę w polu serwisowym. Po serii nieprzyjemnych zagrywek Jana Nowakowskiego huknął również Jakub Jarosz.

GKS 7 : 5
czas 4 SET

Mark Lebedew zawołał podopiecznych do siebie. Przerwa na żądanie.

GKS 6 : 5
czas 4 SET

Jan Nowakowski mocno utrudnił życie przeciwnikom swoimi technicznym zagrywkami. GKS Katowice dogonił przeciwnika.

GKS 3 : 5
czas 4 SET

Siatkarze z Zawiercia otworzyli czwartego seta tak jak zakończyli trzeciego. Aluron Virtu CMC złapał przeciwnika za gardło i nie zamierza puszczać. Z kolei GKS Katowice mierzy się z czarnym scenariuszem z poprzednich spotkań.

1
GKS 0 : 1
czas 4 SET

Nikołaj Penczew otworzył czwartego seta asem serwisowym.

czas 3 SET

Skończyli przez środek zawiercianie i to spotkanie nie skończy się po trzech setach. Triumfuje Aluron Virtu CMC.

czas 3 SET

Piłki setowe dla zawiercian. Po błędzie Kamila Kwasowskiego spudłował jeszcze Jakub Jarosz. GKS Katowice otwiera drzwi do przedłużenia meczu przed rywalami.

2
2
2
GKS 22 : 23
czas 3 SET

Aluron Virtu CMC Zawiercie odzyskał prowadzenie. Kamil Kwasowski przestrzelił po ciasnym skosie.

1
3
1
2
GKS 22 : 21
czas 3 SET

Zmiany. Maciej Fijałek i Wiktor Musiał po stronie gospodarzy. Z kolei goście chcieli stworzyć niebezpieczeństwo zagrywką Mateusza Malinowskiego, ale poradzili sobie katowiczanie.

czas 3 SET

GKS Katowice na prowadzeniu. Grzegorz Bociek zatrzymany blokiem. Mark Lebedew przerwał grę. To ostatni czas w tym nerwowym secie.

1
1
1
GKS 20 : 20
czas 3 SET

Remis. Jakub Jarosz efektownie przerwał swoją serię nieudanych zagrywek.