Mohammed Al Hachdadi wystrzelił asa na zakończenie meczu.

czas 4 SET

Piłki meczowe dla Jastrzębskiego Węgla!

JAS 22 : 17 RAD
czas 4 SET

Na domiar złego dla radomian pomagają oni obecnie przeciwnikom swoimi błędami. Lucas Loh nie przymierzył atakiem w boisko.

JAS 20 : 16 RAD
czas 4 SET

Jastrzębski Węgiel na granicy 20 punktów. Ostatnia szansa na zryw przyjezdnych.

JAS 18 : 13 RAD
czas 4 SET

Bartosz Firszt zatrzymany blokiem i już niewiele brakuje jastrzębianom do szczęścia.

JAS 16 : 11 RAD
czas 4 SET

Radomianie popisali się spektakularnym pościgiem w poprzednim secie, ale nic dwa razy się nie zdarza. Przynajmniej tak mówią. Wyraźne prowadzenie Jastrzębskiego Węgla. Rafał Szumura nie miał problemu z wykorzystaniem do zdobycia punktu bloku przyjezdnych.

JAS 13 : 9 RAD
czas 4 SET

Ponownie można mówić o serii trzech skutecznych akcji gospodarzy. Szalka w czwartym secie przechyla się na ich stronę. Duża radość ze zdobycia punktu wskutek asa serwisowego Jurija Gladyra, a niewiele później trzeba było oczekiwać na kolejne "oczko" za niedostatek techniczny Cerradu Enei Czarnych Radom.

JAS 10 : 7 RAD
czas 4 SET

Trzy skuteczne akcje gospodarzy z rzędu. To może być kluczowy moment.

JAS 7 : 7 RAD
czas 4 SET

Zasadniczo wyrównał się ten mecz. Trudniej jest jastrzębianom o wypracowanie sobie przewagi niż w początkowych setach. Z kolei Cerrad Enea Czarni Radom dojechali do Jastrzębia-Zdroju i ciałami i duchami.

JAS 3 : 2 RAD
czas 4 SET

Muszą się budzić jastrzębianie, ponieważ w tym meczu zaczęło pachnieć ich stratą punktów. Trzy akcje z rzędu wygrane bez gospodarzy, którzy w poprzedniej partii zachowali się nonszalancko, lekceważąco i muszą pozostać na boisku jeszcze przez minimum pół godziny.

JAS 0 : 1 RAD
czas 4 SET

Rozpoczął się czwarty set, którego w pewnym momencie meczu trudno było się spodziewać. Idą za ciosem podopieczni Roberta Prygla i ponownie to oni punktują.

komentarz

Cerrad Enea Czarni Radom wygrali 26:24 seta, w którym przegrywali 17:21. Totalnie rozczarowali gospodarze.

JAS 24 : 26 RAD
czas 3 SET

Bartosz Firszt zakończył trzeciego seta swoim atakiem.

JAS 24 : 24 RAD
czas 3 SET

Gra na przewagi.

JAS 24 : 23 RAD
czas 3 SET

Piłka meczowa po autowym ataku Dawida Dryji.

JAS 21 : 21 RAD
czas 3 SET

Remis. Seria koszmarnych pomyłek jastrzębian. To może mieć bolesne konsekwencje.

1
JAS 21 : 20 RAD
czas 3 SET

Jeszcze jedno przyspieszenie Cerradu Enei Czarnych Radom.

czas 3 SET

Uciekają gospodarze. Mohammed Al Hachdadi i Jurij Gladyr skutecznie.

JAS 16 : 15 RAD
czas 3 SET

Raz prowadzą gospodarze, raz goście. Mnożą się wideo weryfikacje, ale trudno się temu dziwić, ponieważ każdy punkt w tym fragmencie trzeciego seta jest o dużym ciężarze.

JAS 14 : 13 RAD
czas 3 SET

Fragment siatkarskiego przeciągania liny, a to już z dużym prawdopodobieństwem około półmetek trzeciego seta.

JAS 11 : 11 RAD
czas 3 SET

Remis. Mohammed Al Hachdadi popisał się skutecznym atakiem w kontrze.

JAS 8 : 10 RAD
czas 3 SET

Utrzymuje się dwupunktowe prowadzenie Cerradu Enei Czarnych Radom. Daniel Gąsior przymierzył w pole przeciwnika.

JAS 6 : 8 RAD
czas 3 SET

Trudniejszy moment dla gospodarzy, ponieważ po ich stronie mnożą się wcześniej niespotykane pomyłki. To szansa na przedłużenie pojedynku przez Cerrad Eneę Czarnych Radom.

JAS 4 : 6 RAD
czas 3 SET

Pierwsza w meczu przerwa na żądanie trenera Jastrzębskiego Węgla, pierwsze również dwupunktowe prowadzenie przyjezdnych. Dawid Dryja ustrzelił jednego z przeciwników swoim serwisem.

JAS 3 : 4 RAD
czas 3 SET

Początkowo walka punkt za punkt jak na starcie wcześniejszych partii. Yacine Louati miał możliwość zapewnienia prowadzenia Jastrzębskiemu Węglowi, jednak jego kiwka została powstrzymana przez blok.

czas 3 SET

Od prowadzenia Cerradu Enei Czarnych Radom rozpoczęła się trzecia partia. Przyjezdni przed ostatnią szansą na zrobienie krzywdy Jastrzębskiemu Węglowi. Gospodarze nie chcą pozwolić sobie na dekoncentrację.

1
komentarz

Pojedynek niezmiennie pod dyktando Jastrzębskiego Węgla. Rafał Szymura zakończył drugiego seta.

czas 2 SET

Rafał Szymura podsumował drugiego seta asem serwisowym. Ponownie wyraźna przewaga Jastrzębskiego Węgla potwierdzona rezultatem 25:17. Drobna dekoncentracja gospodarzy w końcówce nie doprowadziła do utraty pokaźnej zaliczki.

czas 2 SET

Piłki setowe po autowym serwisie Bartosza Firszta.

1
2
JAS 22 : 14 RAD
czas 2 SET

Muszą mocno wytężać wzrok gospodarze, żeby zobaczyć przeciwników za swoimi plecami. Tak serio - bardzo skuteczna i zdyscyplinowana gra Jastrzębskiego Węgla, a przewaga w dotychczasowych partiach jest bezdyskusyjna. Jurij Gladyr był autorem ostatniego skutecznego ataku w pole przyjezdnych, ale efektywni w ofensywie są wszyscy gospodarze.

1
JAS 17 : 12 RAD
czas 2 SET

Podobna historia jak w poprzednim secie. Z drobniutkimi problemami Jastrzębski Węgiel przybliża się do szczęśliwego dla siebie finału. Od czasu do czasu podrywają się radomianie, ale to wszystko za mało, żeby odrobić pokaźną już stratę.

JAS 15 : 9 RAD
czas 2 SET

Daniel Gąsior próbuje poderwać swój zespół do walki. Ma się z kim mierzyć, ale od czasu do czasu potrafi skutecznie ominąć albo obić jastrzębski blok. Jakby chwileczka rozluźnienia po stronie Jastrzębskiego Węgla.

JAS 14 : 7 RAD
czas 2 SET

Przerwy na żądanie trenera radomian nie pomagają zasadniczo, ponieważ z reguły po nich kolejny punkt zdobywa Jastrzębski Węgiel. Yacine Louati przed momentem nie dał nawet pomarzyć o podbiciu piłki przyjezdnym swoim potężnym atakiem.

JAS 10 : 6 RAD
czas 2 SET

Przerwa na żądanie po zablokowanym ataku Brendena Lee Sandera. Cztery punkty z rzędu zdobyte przez Jastrzębskiego Węgla, a to stawia gospodarzy w dobrej sytuacji przed dalszą częścią drugiego seta.

JAS 9 : 6 RAD
czas 2 SET

Po fragmencie wyrównanej siatkówki zrobił przewagę Jurij Gladyr. Nie po raz pierwszy tego popołudnia problemy z odebraniem zagrywek po stronie zespołu z województwa mazowieckiego.

JAS 5 : 5 RAD
czas 2 SET

Walka cios za cios. Pojawiły się dwa z rzędu błędy serwisowe Jastrzębskiego Węgla. Po nieudanym wprowadzeniu piłki do gry przez Łukasza Wiśniewskiego taką samą pomyłkę popełnił Lukas Kampa.

JAS 3 : 3 RAD
czas 2 SET

Na razie remis w drugim secie. W roli głównej Brenden Lee Sander, który błąd popełniony w polu serwisowym szybko naprawił dobrym atakiem. Radomianie nie pozwalają na oddalenie się swoim przeciwnikom.

JAS 1 : 0 RAD
czas 2 SET

Pora na drugiego seta. Nie jest szczególnie odkrywcze stwierdzenie, że w siatkówce sytuacja potrafi zmieniać się jak w kalejdoskopie. Do tego potrzeba jednak obniżenia poziomu gry przez Jastrzębski Węgiel i zwiększenia mocy uderzeniowej przez Cerrad Eneę Czarnych Radom.